Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 marca 2021, 12:35

autor: AlexB

Zmiany graficzne w Final Fantasy VII Remake Intergrade na nowym zwiastunie

Final Fantasy VII Remake Intergrade, czyli stworzona z myślą o PlayStation 5 specjalna, usprawniona edycja nowej wersji kultowego jRPG-a z 1997 roku, otrzymała nowy zwiastun. Skupia się on na prezentacji efektów graficznych, jakich można się spodziewać po nadchodzącym wydaniu.

Jak już wiemy od dłuższego czasu, Final Fantasy VII Remake, czyli opracowana przez firmę Square Enix nowa wersja głośnego jRPG-a sprzed 24 lat, otrzyma na PlayStation 5 ulepszone wydanie, noszące nazwę Intergrade. Jeśli jesteście nim zainteresowani, to zapraszamy do zapoznania się z jego jeszcze świeżym trailerem. Zamieszczamy go poniżej.

Jak możecie zobaczyć, najnowszy zwiastun Final Fantasy VII Remake Intergrade skupia się przede wszystkim na dokładnym zaprezentowaniu usprawnień graficznych, jakie pojawią się w nadchodzącej wersji tytułu przeznaczonej na najnowszą konsolę firmy Sony. Mowa tu między innymi o efektach mgły czy oświetleniu. Co istotne, jeśli ktoś ponad fajerwerki wizualne stawia płynność, to będzie mógł je ograniczyć wybierając w menu opcji tzw. Performance Mode, który powinien zapewnić płynne 60 klatek na sekundę.

Dodatkowo Final Fantasy VII Remake Intergrade ma zaoferować krótsze czasy ładowania oraz wykorzystanie funkcji kontrolera DualSense. Nie zabraknie też trybu fotograficznego, który według obietnic będzie „w pełni konfigurowalny”.

Zmiany graficzne w Final Fantasy VII Remake Intergrade na nowym zwiastunie - ilustracja #1
Posiadacze PS5 wkrótce będą mogli cieszyć się z ulepszonej wersji FF7 Remake.

Final Fantasy VII Remake Intergrade zadebiutuje 10 czerwca bieżącego roku. Osoby posiadające wersję tytułu na PlayStation 4 otrzymają opcję darmowego ulepszenia do omawianej edycji. Równolegle zadebiutuje DLC Episode Yuffie, skupiające się na postaci młodej ninja i złodziejki. Rozszerzenie to będzie ekskluzywne dla PlayStation 5 i będzie jedynym, jakie pojawi się do Final Fantasy VII Remake.

  1. Oficjalna strona firmy Square Enix
  2. Oficjalna strona gry Final Fantasy VII Remake
  3. Recenzja gry Final Fantasy VII Remake – najważniejsze jRPG naszych czasów