Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 kwietnia 2016, 19:45

autor: Draug

Film Warcraft: Początek zaprezentowany na kolejnym zwiastunie

Wytwórnia Legendary Pictures zaprezentowała kolejny efektowny zwiastun filmu Warcraft: Początek (ang. Warcraft: The Beginning). Obraz wejdzie na ekrany polskich kin 10 czerwca bieżącego roku.

Warcraft: Początek w skrócie:
  • Reżyser: Duncan Jones
  • Wytwórnia: Legendary Pictures
  • Tło fabularne: pierwsza wojna ludzi z orkami; akcja toczy się przed wydarzeniami z Warcraft: Orcs and Humans
  • W rolach głównych: Travis Fimmel, Dominic Cooper, Paula Patton, Ben Foster, Toby Kebbell
  • Data premiery (Polska): 10 czerwca 2016 r.

Nie minęło wiele czasu, odkąd widzieliśmy ostatni zwiastun filmu Warcraft (znanego też jako Warcraft: Początek albo Warcraft: The Beginning), a w sieci pojawił się już kolejny trailer – widoczny powyżej. Przed Wami jeszcze jeden kilkudziesięciosekundowy spektakl, pełen efektownych scen z ludźmi i orkami… oraz dubstepową muzyką. Co ciekawe, głos w sprawie tej ostatniej zabrał na Twitterze sam reżyser obrazu, Duncan Jones, uspokajając, że to tylko zagrywka marketingowa, a w samym filmie nie uświadczymy takiego podkładu. Zamiast tego usłyszymy klimatyczne utwory autorstwa Ramina Djawadiego – kompozytora mającego na koncie m.in. słynny motyw przewodni z serialu Gra o tron, obsypany nagrodami gitarowy soundtrack z pierwszego Iron Mana i muzykę do dwóch ostatnich gier z serii Medal of Honor.

Na szczęście, wbrew pierwotnym obawom, filmowi orkowie wypadają nie najgorzej w zestawieniu ze swoimi przerysowanymi pierwowzorami z gier (na obrazku czarnoksiężnik Gul’dan). - Film Warcraft: Początek zaprezentowany na kolejnym zwiastunie - wiadomość - 2016-04-20
Na szczęście, wbrew pierwotnym obawom, filmowi orkowie wypadają nie najgorzej w zestawieniu ze swoimi przerysowanymi pierwowzorami z gier (na obrazku czarnoksiężnik Gul’dan).

Na koniec przypomnijmy, że Warcraft: Początek wejdzie na ekrany kin w naszej części świata 10 czerwca bieżącego roku. Niemniej jednak pierwsze opinie o filmie zaczną spływać do sieci kilka tygodni wcześniej, jako że jego premiera za oceanem nastąpi 25 maja.