Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 19 kwietnia 2016, 19:45

autor: Draug

Film Warcraft: Początek zaprezentowany na kolejnym zwiastunie

Wytwórnia Legendary Pictures zaprezentowała kolejny efektowny zwiastun filmu Warcraft: Początek (ang. Warcraft: The Beginning). Obraz wejdzie na ekrany polskich kin 10 czerwca bieżącego roku.

Warcraft: Początek w skrócie:
  • Reżyser: Duncan Jones
  • Wytwórnia: Legendary Pictures
  • Tło fabularne: pierwsza wojna ludzi z orkami; akcja toczy się przed wydarzeniami z Warcraft: Orcs and Humans
  • W rolach głównych: Travis Fimmel, Dominic Cooper, Paula Patton, Ben Foster, Toby Kebbell
  • Data premiery (Polska): 10 czerwca 2016 r.

Nie minęło wiele czasu, odkąd widzieliśmy ostatni zwiastun filmu Warcraft (znanego też jako Warcraft: Początek albo Warcraft: The Beginning), a w sieci pojawił się już kolejny trailer – widoczny powyżej. Przed Wami jeszcze jeden kilkudziesięciosekundowy spektakl, pełen efektownych scen z ludźmi i orkami… oraz dubstepową muzyką. Co ciekawe, głos w sprawie tej ostatniej zabrał na Twitterze sam reżyser obrazu, Duncan Jones, uspokajając, że to tylko zagrywka marketingowa, a w samym filmie nie uświadczymy takiego podkładu. Zamiast tego usłyszymy klimatyczne utwory autorstwa Ramina Djawadiego – kompozytora mającego na koncie m.in. słynny motyw przewodni z serialu Gra o tron, obsypany nagrodami gitarowy soundtrack z pierwszego Iron Mana i muzykę do dwóch ostatnich gier z serii Medal of Honor.

Na szczęście, wbrew pierwotnym obawom, filmowi orkowie wypadają nie najgorzej w zestawieniu ze swoimi przerysowanymi pierwowzorami z gier (na obrazku czarnoksiężnik Gul’dan). - Film Warcraft: Początek zaprezentowany na kolejnym zwiastunie - wiadomość - 2016-04-20
Na szczęście, wbrew pierwotnym obawom, filmowi orkowie wypadają nie najgorzej w zestawieniu ze swoimi przerysowanymi pierwowzorami z gier (na obrazku czarnoksiężnik Gul’dan).

Na koniec przypomnijmy, że Warcraft: Początek wejdzie na ekrany kin w naszej części świata 10 czerwca bieżącego roku. Niemniej jednak pierwsze opinie o filmie zaczną spływać do sieci kilka tygodni wcześniej, jako że jego premiera za oceanem nastąpi 25 maja.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.