Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2016, 19:15

autor: Góral

The Technomancer ukaże się 21 czerwca

Poznaliśmy datę premiery gry RPG The Technomancer od studia Spiders. Produkcja ukaże się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz komputerach osobistych 21 czerwca bieżącego roku. Dodatkowo deweloper opublikował nowy zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Jeanne Rousseau, szefowa Spiders Studio, poinformowała na blogu PlayStation, że The Technomancer ukaże się 21 czerwca bieżącego roku. Produkcja dostępna będzie na konsolach PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych. Jednocześnie deweloper zaprezentował nowy, kilkuminutowy materiał wideo z rozgrywką. Możemy na nim zobaczyć m.in. walkę, system tworzenia postaci czy też kilka lokacji. Dodatkowo gameplay urozmaicany jest komentarzem twórców, którzy wyjaśniają podstawowe aspekty produkcji, w tym rozwój postaci. Nasz podopieczny będzie mógł specjalizować się w jednym z trzech stylów walki. Oznacza to, że zostanie np. zwinnym wojownikiem, wykorzystującym moce technomancera, spryciarzem korzystającym z pułapek, miecza i pistoletu czy też porządnie opancerzonym żołnierzem z tarczą. Do tego będziemy mogli łączyć moce z przedmiotami ładując np. tarczę elektrycznością, by lepiej chronić się przed ciosami przeciwników.

W The Technomancer będziemy walczyć na kilka sposobów. - The Technomancer ukaże się 21 czerwca - wiadomość - 2016-04-20
W The Technomancer będziemy walczyć na kilka sposobów.
The Technomancer w skrócie:
  • RPG akcji od studia Spiders
  • Ukaże się 21 czerwca na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych
  • Stroną wydawniczą projektu zajmuje się firma Focus Home Interactive

Akcja produkcji rozgra się na Marsie, gdzie najcenniejszym dobrem jest woda. W związku z tym planeta pogrążona jest w nieustającej wojnie o kontrolę nad życiodajnym płynem. Wszędzie panoszą się oprychy i członkowie różnych frakcji, którym będziemy musieli stawić czoła podczas przygody, gdyż jako jeden z młodych technomancerów (zmodyfikowany genetycznie i technologicznie człowiek) postaramy się odnaleźć cenne ziemskie artefakty.

Warto także wspomnieć, ze The Technomancer jest następcą wydanego w 2013 roku na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 i komputerach osobistych Mars: War Logs, za które również odpowiada zespół Spiders. Nowa gra dewelopera ma być jednak największą w historii studia.