Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 27 stycznia 2021, 14:07

autor: Szarmancki

Film Borderlands znalazł odtwórcę ważnej roli

To w końcu oficjalne. Znamy aktora, który wcieli się w Rolanda w filmowej adaptacji serii gier Borderlands. W produkcji zobaczymy Kevina Harta na tle krajobrazów niebezpiecznej planety Pandory.

Kolejna świetna wiadomość dla śledzących postępy filmowej ekranizacji popularnej serii gier Borderlands. Kevin Hart oficjalnie został odtwórcą roli Rolanda - głównego bohatera nadchodzącego dzieła w reżyserii Elia Rotha. Tym samym aktor dołączył do Cate Blanchett wcielającej się w postać Lilith.

Co prawda, już wcześniej krążyły plotki sugerujące, że Hart wystąpi w roli Rolanda, jednak nie było to nic pewnego. Teraz wiadomo, że aktor komediowy znany m.in. z Jumanji: Następny poziom, zagra w adaptacji kluczową postać i jest to zdecydowanie fenomenalna wiadomość, bo Kevin Hart może świetnie odnaleźć się w settingu absurdalnej komedii-akcji, zwłaszcza że niedawno zakończył zdjęcia do filmu z tego samego gatunku pod tytułem The Man from Toronto. Warto także wspomnieć, że Hart został przywitany przez ekipę odpowiedzialną za grę na dedykowanym jej profilu Twitter i co również ciekawe, wielu fanów wydaje się być zawiedziona, że rola Rolanda nie przypadła Dwayne’owi „The Rock” Johnsonowi.

Niestety, odnośnie historii, która zostanie opowiedziana w ekranizacji Borderlands nie wiadomo tak naprawdę nic oprócz tego, że źródłem ma być strzelanka RPG z 2008 roku i jej sequele, a najnowszy scenariusz został napisany przez Craiga Mazina, który jest autorem kapitalnej fabuły mini-serialu Czarnobyl. Miejmy jednak nadzieję, że produkcja nie zawiedzie, a oprócz potężnej dawki śmiechu i akcji dostaniemy również zaskakującą opowieść.