Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2021, 21:15

FIFA 22 FUT - podgląd lootboxów standardem w nowej odsłonie

W trybie Ultimate Team w FIF-ie 22 powrócą paczki umożliwiające podglądanie zawartości. Ponadto wiemy już, kiedy wystartuje Web App do nowego FUT-a.

Jednym z najważniejszych elementów gry FIFA 22 będzie bez wątpienia tryb Ultimate Team (w skrócie FUT). Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że EA Sports wprowadziło tymczasowo opcję podglądu zawartości paczek dostępnych w sklepie w FIF-ie 21. Okazuje się, że znajdziemy ją także w FIF-ie 22. Ponadto twórcy potwierdzili, że aplikacja Web App wystartuje już za kilka dni.

EA Sports podzieliło się z nami szczegółami dotyczącymi trybu Ultimate Team w FIF-ie 22. Na dość długiej liście informacji znajdziemy wzmiankę o tym, że w nowej odsłonie ponownie będziemy mogli (raz na 24 godziny) podejrzeć zawartość paczek przed zakupem. Funkcja ta została wprowadzona w FIF-ie 21 wraz z rozpoczęciem Euro 2020 i miała zniknąć wkrótce po zakończeniu największej piłkarskiej imprezy w Europie. Tak się jednak nie stało i nadal możemy podpatrywać, kto kryje się w paczkach dostępnych w sklepie.

Jak twierdzi EA Sports, opcja ta spodobała się fanom na tyle, że postanowiono zaimplementować ją także w FIF-ie 22, i wszystko wskazuje na to, iż będzie ona towarzyszyć nam przez cały nowy sezon w FUT. Podgląd paczek będzie możliwy na wszystkich platformach sprzętowych poza Nintendo Switch.

Osoby, które planują złożyć swój skład marzeń w FIF-ie 22, ucieszą się prawdopodobnie również z tego, że EA ogłosiło, iż już 22 września wystartuje przeglądarkowa wersja Web App – aplikacji towarzyszącej FUT. Dzień później program będzie dostępny także na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS-em. Warto w tym miejscu wspomnieć, że Web App umożliwia otwieranie i kupowanie paczek, handel zawodnikami, wykonywanie SBC (wyzwań budowania składów) oraz wiele więcej. Pewną niepisaną tradycją stało się to, że na około tydzień przed premierą gry gracze z całego świata zaczynają budować swoje składy, tak aby były one gotowe na dzień debiutu na pecetach i konsolach.

FIFA 22 trafi 1 października 2021 roku na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboksa One, Xboksa Series X/S, pecety i Google Stadię. Na Nintendo Switchu tego samego dnia zagracie w okrojoną wersję nazwaną FIFA 22: Legacy Edition.