Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2021, 18:50

Sherlock Holmes: Chapter One z datą premiery na PC, PS5 i Xbox Series X|S

Frogwares w końcu podało datę premiery gry Sherlock Holmes: Chapter One. Tytuł ukaże się w listopadzie tego roku na PC, PS5 i XSX|S. Posiadacze PS4 i Xone będą musieli poczekać nieco dłużej.

Poznaliśmy wreszcie konkretną datę premiery gry Sherlock Holmes: Chapter One. Frogwares opublikowało dziś trailer i obszerny gameplay (patrz wideo poniżej) z nadchodzącej produkcji. Z materiałów dowiadujemy się, że tytuł ukaże się 16 listopada na PC, PlayStation 5 oraz Xboxy Series X i S. Posiadacze starszych konsol – PS4 i XOne – muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem zgodnie z tym, o czym pisaliśmy przedwczoraj, wersja gry na te platformy wyjdzie w późniejszym terminie.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej