Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 września 2017, 09:33

autor: Góral

FIFA 18 - wersja trial dostępna w usługach EA Access i Origin Access

Firma Electronic Arts jakiś czas temu udostępniła demo gry FIFA 18. Natomiast od wczoraj w usługach EA Access (XOne) i Origin Access (PC) oferowana jest wersja trial.

Od dłuższego czasu wiedzieliśmy, że FIFA 18 otrzyma trial przeznaczony dla abonentów EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC). Firma Electronic Arts dotrzymała słowa i w obu usługach wylądowała już ograniczona czasowo (10 godzin) wersja próbna. Podczas zabawy możecie sprawdzić właściwie wszystkie elementy gry – od kampanii fabularnej, aż po Ultimate Team. Oczywiście jeżeli tytuł Wam się spodoba, to po zakupie pełnej wersji wszystkie postępy z triala zostaną do niej przeniesione. Zarówno EA, jak i Origin Access można kupić w dwóch wariantach – na 1 miesiąc za 14,99 zł lub na cały rok za 79,99 zł. Subskrypcje zapewniają dostęp także do pełnych wydań gier, w tym chociażby Titanfalla 2 i Battlefielda 1, oraz 10% zniżkę na zakup cyfrowych wersji produkcji wydawanych przez Electronic Arts.

Nową odsłonę serii FIFA promuje Cristiano Ronaldo. - FIFA 18 - wersja trial dostępna w usługach EA Access i Origin Access - wiadomość - 2017-09-22
Nową odsłonę serii FIFA promuje Cristiano Ronaldo.
FIFA 18 w skrócie:
  • kolejna odsłona popularnej sportowej serii od firmy Electronic Arts;
  • ukaże się 29 września bieżącego roku;
  • dostępna jest wersja demonstracyjna na PC, PS4 i XOne oraz trial w usługach EA Access i Origin Access.

Przypominamy, że grę FIFA 18 możecie przetestować również dzięki wersji demonstracyjnej, która nie wymaga wykupywania subskrypcji EA lub Origin Access. Pozwala ona sprawdzić fragment trybu fabularnego oraz rozgrywać spotkania na stadionach: Santiago Bernabéu, La Bombonera, StubHub Center i King Fahd Stadium. Lista drużyn obejmuje dwanaście klubów: Manchester United, Manchester City, Real Madryt, Atlético Madryt, Juventus F.C., Bayern Monachium, Paris Saint-Germain F.C., LA Galaxy, Toronto FC, Boca Juniors, CD Guadalajara oraz Vissel Kobe. Demo znajdziecie na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz komputerach osobistych.

Przy okazji warto jeszcze wspomnieć o rozmiarze gry. Z informacji znajdujących się w sklepach Xbox Games i PlayStation Store wynika, że w pierwszym przypadku trzeba będzie pobrać 43,56 GB, w drugim 37,93 GB, a na PC-tach należy zarezerwować 50 GB miejsca na twardym dysku.

Premiera pełnej wersji gry FIFA 18 odbędzie się 29 września. Gra ukaże się na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach. Oprócz tego dostępna będzie w okrojonych wersjach na Xboksie 360 i PlayStation 3, a Switch doczeka się specjalnej edycji, o której poczytacie w naszym poprzednim newsie.