Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 listopada 2016, 14:00

autor: Entelarmer

FIFA 17 z darmowym weekendem na konsolach

Firma Electronic Arts ogłosiła darmowy weekend z grą FIFA 17. Wersja próbna tegorocznej edycji piłkarskiej serii będzie dostępna od czwartku do niedzieli i pozwoli zapoznać się prawie z całością rozgrywki.

Dobra informacja dla wielbicieli wirtualnej piłki nożnej. Firma Electronic Arts zapowiedziała darmowy weekend z FIFA 17 na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wersja próbna pozwoli zapoznać się z całą grą, włącznie z kampanią fabularną i trybami sieciowymi. Promocja rozpocznie się jutro o godzinie 19:00 i potrwa do godziny 8:59 28 listopada. Jest jednak jeden haczyk – grać będzie można wyłącznie przez 10 godzin. Co ciekawe, w oświadczeniu wspomniano jedynie o ograniczeniu czasowym na Xboksie One, natomiast w opisie wersji na PS4 nie ma o tym wzmianki. Ponadto nie będzie możliwości przejścia całego trybu fabularnego „Droga do sławy” – trial pozwoli nam dotrzeć tylko do pewnego etapu. Na szczęście wszelki postęp w grze zostanie zachowany, jeśli zdecydujemy się na zakup pełnej wersji, przy czym tytuł został przeceniony w sklepie firmy Microsoft (a także na platformie Origin) o 40%. Wypada jeszcze zaznaczyć, że wersja próbna będzie niedostępna dla osób, które w ramach subskrypcji EA Access zapoznały się z przedpremierowym trialem FIFA 17.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach