Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 sierpnia 2018, 12:40

autor: Adrian Werner

Farming Simulator 19 - nowe screeny i zmiany w systemie misji

Studio GIANTS Software wypuściło nowe screeny z Farming Simulator 19 i poinformowało o sporych zmianach, jakie zajdą w systemie misji.

Na wirtualne pola wyjedziemy w listopadzie. - Farming Simulator 19 - nowe screeny i zmiany w systemie misji - wiadomość - 2018-08-04
Na wirtualne pola wyjedziemy w listopadzie.
FARMING SIMULATOR 19 W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: GIANTS Software
  2. Wydawca: Focus Home Interactive
  3. Gatunek: symulator rolniczy
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 20 listopada 2018 r.

W lutym firma Focus Home Interactive zapowiedziała Farming Simulator 19, czyli najnowszą odsłonę popularnego rolniczego cyklu. Mimo to do tej pory wydawca wyjątkowo ostrożnie dzielił się z graczami nowymi informacjami i materiałami z tego projektu. Teraz, gdy do premiery pozostało już tylko kilka miesięcy, tempo ujawniania kolejnych konkretów wreszcie wydaje się przyśpieszać. Na oficjalnym forum opublikowano właśnie nowy dziennik dewelopera.

Wpis zawiera dwa screeny oraz spory zestaw informacji o zmianach, jakie wprowadzone zostaną do systemu misji. W Farming Simulator 19 nie będziemy już musieli urządzać sobie wypraw przez mapę, aby dotrzeć do osób zlecających zadania. Zamiast tego otrzymamy proste w użyciu menu z listą zleceniodawców oraz oferowanych przez nich misji i wynagrodzeń. Z tego menu będziemy podejmowali się wykonywania zadań i dzięki temu więcej czasu spędzimy na tym, co jest sercem rozgrywki, czyli uprawianiu roli.

Proste menu kontaktów ułatwi wyszukiwanie misji.  - Farming Simulator 19 - nowe screeny i zmiany w systemie misji - wiadomość - 2018-08-04
Proste menu kontaktów ułatwi wyszukiwanie misji.

Ponadto znikną ograniczenia czasowe misji. Będziemy także mogli zapisać stan gry w dowolnym momencie. Te zmiany wprowadzono po to, aby gracze bawili się w swoim tempie. Pojawi się również opcja wypełniania misji na własnych maszynach, dzięki czemu więcej zarobimy i będziemy mogli stworzyć flotę maszyn dopasowanych do różnorodnych zleceń. Nie zabraknie jednak także opcji korzystania z leasingowanych pojazdów, co będzie przydatne zwłaszcza w początkowych fazach kariery, jak również umożliwi przetestowanie maszyn przed zakupem.

Gra wprowadzi także nowy typ misji w postaci belowania słomy i kiszonki. Rozbudowane zostaną zadania związane z odchwaszczaniem pól, które teraz będą odrębną kategorią wyzwań. Ponadto powrócą znane z Farming Simulator 15 misje transportowe, w ramach których będziemy przewozili towary.

Fanów ucieszy także informacja, że misje dostępne teraz będą również w trybie multiplayer, pozwalając graczom na ich kooperacyjne realizowanie. To kolejny przejaw zwiększonej uwagi, jaką autorzy tym razem poświęcają rozgrywkom wieloosobowym.

Przypomnijmy na koniec, że Farming Simulator 19 zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera zaplanowana została na 20 listopada tego roku.

  1. Pierwsze informacje o Farming Simulator 19 - ładniej, więcej, lepiej
  2. Oficjalna strona gry Farming Simulator 19