Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lipca 2017, 12:52

autor: Góral

Far Cry 5 - w co-opie postępy będą zapisywane tylko u hosta

W sieci pojawiły się nowe informacje dotyczące trybu co-op w strzelance Far Cry 5. Okazało się, że choć do zabawy w dowolnej chwili będzie mogła dołączyć druga osoba, to postępy będą zapisywane tylko dla gospodarza rozgrywki.

Już w momencie zapowiedzi strzelanki Far Cry 5 dowiedzieliśmy się, że produkcja oferować będzie rozgrywkę w singleplayerze, ale umożliwi też przejście całej kampanii w co-opie. Okazało się (dzięki, GameStar) jednak, że system nie będzie pozbawiony wad. Zabawa we współpracy działać ma na zasadzie „drop-in drop-out”, co oznacza, że będzie można w dowolnej chwili dołączyć do innego gracza i wspólnie walczyć z wyznawcami kultu religijnego The Project at Eden's Gate. Niestety postępy w rozgrywce zapisywane będą tylko u hosta.

Far Cry 5 - w co-opie postępy będą zapisywane tylko u hosta - ilustracja #1
Far Cry w skrócie:
  • strzelanka na konsole XOne, PS4 i PC-ty;
  • ukaże się 27 lutego 2018 roku;
  • gra zaoferuje otwarty świat, dowolność rozgrywki, tryb co-op i kilka innych atrakcji.

Oprócz wspomnianego co-opa, Far Cry 5 oferować będzie szereg dodatkowych atrakcji, jak np. możliwość werbowania najemników dysponujących unikalnymi zdolnościami, dowolność w sposobie rozgrywki i kolejności podejmowania zadań czy też edytor map, umożliwiający tworzenie lokacji przeznaczonych do zabawy ze znajomymi lub przeciwko nim. Naturalnie nie zabraknie również pojazdów jeżdżących i latających.

Premiera strzelanki planowana jest na 27 lutego 2018 roku. Gra dostępna będzie na konsolach Xbox One, PlayStation 4 oraz komputerach osobistych. Jeżeli chcecie o niej poczytać nieco więcej, to zachęcamy do zerknięcia do naszej zapowiedzi.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Far Cry 5

Far Cry 5