Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2018, 14:09

Far Cry 5 da się ukończyć w 10 minut, bez jednego wystrzału

Podobnie jak w czwartej odsłonie serii, deweloperzy gry Far Cry 5 umieścili w niej sekretne zakończenie, które pozwala zobaczyć napisy końcowe już po 10 minutach od rozpoczęcia zabawy.

Premiera gry Far Cry 5 dopiero w najbliższy wtorek, tymczasem dziennikarzom z serwisu Eurogamer już udało się odkryć jej sekretne zakończenie. Jak zaprezentowano w poniższym filmiku, napisy końcowe w nadchodzącej produkcji Ubisoftu da się zobaczyć już po niecałych dziesięciu minutach – wystarczy tylko odmówić rozkazu aresztowania Josepha Seeda, lidera fanatycznego kultu, z którym zmierzymy się w trakcie zabawy.

  1. Far Cry 5 – fanatyczny kult ostrożności

To nie pierwszy raz, kiedy seria Far Cry otrzymuje sekretne zakończenie – czwartą część także dało się ukończyć w zaledwie kilka minut. Jeżeli tylko posłuchaliśmy Pagana Mina, głównego antagonisty i samozwańczego króla fikcyjnego państwa Kyrat, mogliśmy dotrzeć do napisów końcowych bez nawet jednego wystrzału – dyktator pomagał wówczas w wypełnieniu naszego zadania i pozwalał bezpiecznie wrócić do domu. Najwidoczniej Francuzom spodobały się tego rodzaju easter eggi – myślę, że mogą się one stać tradycją w serii. Trudno jednak oczekiwać, by ktokolwiek zadowolił się takim finałem, oprócz niego otrzymamy więc także zakończenia zależne od podjętych przez nas decyzji, do których dotarcie zajmie zdecydowanie dłużej – jeśli ufać deweloperom, kampania wystarczy na minimum 25 godzin.

W Far Cry 5 na pewno nie zabraknie rzeczy do roboty, nie ma więc powodu, by kończyć zabawę już po paru minutach. - Far Cry 5 da się ukończyć w 10 minut, bez jednego wystrzału - wiadomość - 2018-03-25
W Far Cry 5 na pewno nie zabraknie rzeczy do roboty, nie ma więc powodu, by kończyć zabawę już po paru minutach.

Far Cry 5 zadebiutuje 27 marca na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Ubisoft zdążył już jednak zapowiedzieć, że dodatkowa zawartość będzie się pojawiać jeszcze przez długi czas po premierze – gracze otrzymają m.in. wydarzenia na żywo oraz trzy DLC, które zabiorą nas do Wietnamu, na Marsa oraz w absurdalne klimaty horrorów klasy B. Ponadto „piątka” zostanie wyposażona w tryb Arcade, umożliwiający budowanie własnych map i scenariuszy w intuicyjny sposób.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Far Cry 5