Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 marca 2018, 11:36

autor: Adrian Werner

Nowe szczegóły nt. 9 Monkeys of Shaolin - chodzonej bijatyki twórców Redeemera

Studio Sobaka i firma Buka Entertainment podzieliły się nowymi informacjami o grze 9 Monkeys of Shaolin, czyli utrzymanej w klimacie starych filmów kung-fu chodzonej bijatyki, która ukaże się w tym roku.

Gra ukaże się jesienią. - Nowe szczegóły nt. 9 Monkeys of Shaolin - chodzonej bijatyki twórców Redeemera - wiadomość - 2018-03-25
Gra ukaże się jesienią.
9 MONKEYS OF SHAOLIN W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Sobaka Studio
  2. Wydawca: Buka Entertainment
  3. Gatunek: chodzona bijatyka
  4. Platformy: PC, XONE, PS4, Switch
  5. Data premiery: jesień 2018 r.

Znane z Redeemer rosyjskie studio Sobaka ujawniło nowe informacje na temat swojego kolejnego projektu, czyli chodzonej bijatyki zatytułowanej 9 Monkeys of Shaolin. Gra zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4 i Nintendo Switch. Premiera zaplanowana została na jesień tego roku.

W 9 Monkeys of Shaolin gracze wcielą się w rolnika imieniem Wei Cheng, żyjącego w fantastycznej wersji średniowiecznych Chin. Jego wioska staje się celem ataku piratów, w wynik którego ginie rodzina bohatera i wielu z jego przyjaciół. Pragnący zemsty Wei wyrusza w pościg za sprawcami. Szybko okaże się, że nie jest jedynie prostym wieśniakiem i dawno temu nauczył się sekretów stylu walki wojowników ze świątyni Shaolin.

Tworząc 9 Monkeys of Shaolin, autorzy wzorowali się na klimacie filmów kung-fu z lat 70. ubiegłego wieku. Natomiast mechanizmy rozgrywki stanowić mają rozwinięcie pomysłów z 8- i 16-bitowych chodzonych bijatyk. Podczas zabawy będziemy podróżowali przez liniowe poziomy, walcząc z hordami przeciwników. Gracz uzyska dostęp do trzech stylów walki, a w starciach wykorzysta także magiczne znaki.

Wei Cheng będzie walczył głównie za pomocą broni drzewcowej i gra zaoferuje dziesięć typów tego oręża, z których każdy posiadać ma unikalne cechy. Nie zabraknie także systemu rozwoju, pozwalającego odblokować perki, umiejętności oraz style walki.

Wszystkim tym będziemy mogli cieszyć się samotnie lub w trybie kooperacyjnym, gdzie siły połączy dwóch graczy.

  1. Oficjalna strona gry 9 Monkeys of Shaolin
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum Nintendo Switch - Wszystko o konsoli i jej grach
9 Monkeys of Shaolin

9 Monkeys of Shaolin