Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2014, 12:17

autor: Góral

Far Cry 4 - jak zoptymalizować grę na PC

Ekipa tvgry.pl przygotowała dla Was kilka porad, dzięki którym możecie usprawnić działanie PC-towej wersji strzelanki Far Cry 4. Najnowsza produkcja firmy Ubisoft boryka się bowiem z rozmaitymi problemami technicznymi.

Far Cry 4 w skrócie:
  • Gatunek: FPS
  • Deweloper: Ubisoft
  • Platformy sprzętowe: PS4, XOne, PS3, X360, PC
  • Data premiery: 18 listopada 2014 roku

W sobotę informowaliśmy o problemach technicznych z którymi boryka się PC-towa wersja strzelanki Far Cry 4. W oczekiwaniu na kolejne patche usprawniające działanie produkcji, ekipa tvgry.pl przygotowała kilkuminutowy materiał wideo, w którym przedstawiono kilka sposobów na pozbycie się wybranych niedogodności. Przypominamy, że w najnowszym FPS-ie ze stajni firmy Ubisoft animacja w niektórych przypadkach ma poważne problemy z utrzymaniem płynności, gra potrafi zawiesić się podczas ładowania, sterowanie myszką jest niedopracowane, a granie na komputerze wyposażonym w dwurdzeniowy procesor bywa mocno utrudnione (czasami wręcz niemożliwe). Warto także wspomnieć, że w najbliższym czasie światło dzienne ma ujrzeć patch oznaczony numerem 1.4.0, dzięki któremu część błędów powinna naprawiona.

Far Cry 4 - naprawiamy wersję PC - ilustracja #2Far Cry 4 to najnowsza odsłona serii strzelanek zapoczątkowanej przez studio Crytek. Akcja produkcji przenosi nas do fikcyjnego kraju Kyrat, położonego w Himalajach. Gracze wcielają się w Ajaya Ghale, który wplątuje się w walkę pomiędzy zwolennikami dyktatora Pagan Mina, a partyzantami. Zabawa odbywa się zarówno w singlu, jak i multiplayrze.

Far Cry 4 - naprawiamy wersję PC - ilustracja #3