Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 kwietnia 2013, 09:55

autor: Adrian Werner

Far Cry 3: Blood Dragon - obejrzyj pierwszy zapis rozgrywki

W sieci pojawił się pierwszy zapis rozgrywki z Far Cry 3: Blood Dragon. Filmik trwa pół godziny i ukazuje początkowe fragmenty kampanii.

Aktualizacja: Niestety, kolejne filmy są ustawicznie blokowane. Jeśli znajdziemy nowe mirrory to umieścimy je w tej wiadomości. Zainteresowanym polecamy jednak po prostu pobranie filmików z odnośników poniżej:

  1. Zapis rozgrywki – część pierwsza
  2. Zapis rozgrywki – część druga

W ostatnich dniach stało się jasne, że Far Cry 3: Blood Dragon jest pełnoprawną produkcją, a nie jedynie żartem primaaprilisowym. Jakiekolwiek wciąż istniejące wątpliwości co do tego powinien rozwiać pierwszy zapis rozgrywki, który właśnie pojawił się w sieci.

  1. Oficjalna strona gry Far Cry 3: Blood Dragon

Far Cry 3: Blood Dragon trafi na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3. Gra ma być samodzielnym dodatkiem, więc do działania nie będzie wymagała posiadania podstawowej wersji Far Cry 3. Premiera nastąpi 1 maja tego roku.

Przypomnijmy, że Far Cry 3: Blood Dragon przeniesie nas do futurystycznej wizji 2007 roku, w którym świat pogrążony jest w chaosie po wybuchu wojny atomowej. Pokierujemy cybernetycznym komandosem imieniem Rex Power Colt, który otrzymuje rozkaz udania się na tropikalną wyspę w celu zdobycia informacji o ukrytej tam broni biologicznej. Gra utrzymana będzie w lekko humorystycznych klimatach zainspirowanych niskobudżetowymi filmami science-fiction z lat 80-tych ubiegłego wieku.