Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2020, 17:15

autor: Ender

Fani znaleźli sposób, by zagrać w Cyberpunk 2077 dzień wcześniej

Po zastosowaniu prostej sztuczki gracze na Xboksach mogą zagrać w Cyberpunka 2077 na kilkanaście godzin przed oficjalną premierą. Informacjami na ten temat dzielą się właśnie fani gry w sieci.

Oficjalna europejska premiera Cyberpunka 2077 nastąpi jutro. Niektórzy cieszą się już jednak grą, bowiem żyją w przyszłości i to dosłownie. Po wykorzystaniu prostej sztuczki, o której fani informują się teraz w sieci, rodzimi właściciele Xboksów mogą rozpocząć przygodę w Night City na kilkanaście godzin przez polskim debiutem produkcji.

Aby już teraz zacząć zabawę, musimy przenieść się do Nowej Zelandii, która dzięki różnicy czasu oficjalnie może uruchomić nowe dzieło CD Projekt RED. Nie jest to trudne, bowiem Microsoft pozwala na szybką zmianę regionu naszej konsoli. Dokonamy tego w zakładce opcji językowych i lokalizacji. Po wybraniu ojczyzny Petera Jacksona z przedstawionej listy resetujemy system. Od tej chwili możemy już uruchomić grę bez jakichkolwiek problemów. Warto podkreślić, że transfer regionów może wpłynąć na zakupione przez nas dodatki i gry. Krok ten możemy jednak w każdej chwili odwrócić. Metoda ma działać bez problemu z cyfrowym pre-orderem oraz pudełkową wersją Cyberpunka 2077.

Dodajmy, że CD Projekt RED udostępnił już zapowiadany premierowy patch do wersji 1.02 na konsolach z rodziny Xbox i PlayStation, który dodatkowo doszlifowuje grę po przedpremierowej aktualizacji o rozmiarze 43 GB. Tak więc korzystając z opisywanego sposobu, bawimy się z finałową wersją gry. Ważąca 28 GB nowa łatka ma eliminować poważne problemy z wydajnością produkcji, a także usuwać krytyczne bugi, które wpływają w negatywny sposób na rozgrywkę lub uniemożliwiają dokończenie niektórych questów.

Ten tydzień bez wątpienia upływa nam pod znakiem Cyberpunka. W poniedziałek poznaliśmy pierwsze opinie krytyków na temat gry (z naszą recenzją możecie zapoznać się tutaj), a wczoraj dowiedzieliśmy się, jak Cyberpunk 2077 działa na różnych konfiguracjach PC. Deweloperzy podzielili się również ostatnim zwiastunem produkcji, w którym ukryli interesujący komunikat dotyczący przyszłości tytułu.

  1. Recenzja gry Cyberpunk 2077 - samuraju, masz świetne RPG do ogrania
  2. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…
  3. Słyszałem Cyberpunka 2077 po polsku… i chyba będę grał w angielską wersję
  4. Wszystko o Cyberpunk 2077
  5. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna