Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 grudnia 2020, 09:47

autor: Aquma

Cyberpunk 2077 dostał przedpremierowy patch, aż 43 GB. Będzie jeszcze jedna łatka

Przedpremierowa aktualizacja do Cyberpunka 2077 wymaga ściągnięcia 43 gigabajtów danych. Co ciekawe, w dniu premiery będzie dostępny jeszcze jeden patch.

Dzięki temu, że część sklepów zaczęła sprzedawać grę wcześniej, niektórzy użytkownicy konsol – np. youtuber DreamcastGuy – mają już dostęp do Cyberpunka 2077. Pozwoliło to nam dowiedzieć się m.in., jaki jest rozmiar przedpremierowej aktualizacji, którą można pobrać po zainstalowaniu nowej produkcji studia CD Projekt RED. „Waży” ona 43 gigabajty.

Jeden z deweloperów zatrudnionych w rodzimej firmie – Fabian Mario Döhla – odpowiedział na tweet DreamcastGuya i poinformował, że omawiana aktualizacja nie jest tzw. day 1 patchem. Niedługo otrzymamy jeszcze jedną łatkę, która wyeliminuje kolejne problemy. Na razie nie wiadomo, jak duża będzie ta aktualizacja.

Fakt, że patch o rozmiarze 43 GB eliminuje tylko część bugów pokazuje, jak wiele pracy wymagał w ostatnim czasie Cyberpunk 2077. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcom udało się doszlifować swoje dzieło i 10 grudnia otrzymamy grę dobrze działającą i pozbawioną poważnych problemów. Przypominamy, że gra będzie dostępna na komputerach i konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 oraz Xbox Series X / S (na platformach nowej generacji zadziała dzięki wstecznej kompatybilności – pełnię ich mocy wykorzysta dopiero w przyszłym roku).

  1. Grałem 4 godziny w Cyberpunka 2077 – to świetna gra, ale…
  2. Widziałem Cyberpunk 2077 i wiem, czego CDPR nie udało się dopracować
  3. Słyszałem Cyberpunka 2077 po polsku… i chyba będę grał w angielską wersję
  4. Wszystko o Cyberpunk 2077
  5. Cyberpunk 2077 - strona oficjalna