Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2020, 17:55

Robert Makłowicz nauczy graczy robić kanapki

Robert Makłowicz wkrótce pokaże graczom (i nie tylko), jak przygotować proste oraz smaczne przekąski. To i wiele więcej zobaczymy w ramach tegorocznej edycji charytatywnej transmisji Nvidia Charity Stream.

Dziś rozpoczęła się szósta edycja Nvidia Charity Stream – charytatywnej transmisji organizowanej przez firmy Nvidia oraz Aorus. Do 13 grudnia potrwa 100-godzinne wydarzenie z udziałem ponad 100 streamerów, którzy wraz z widzami postarają się zebrać pieniądze na Akademię Przyszłości. Oczywiście większość z uczestników to osoby powiązane ze środowiskiem gier, ale nie zabrakło też innych gości. Wśród nich znalazł się Robert Makłowicz, dziennikarz i krytyk kulinarny, który jutro o godzinie 15:00 podzieli się pomysłami na rozmaite przekąski dla graczy (i nie tylko).

Akademia Przyszłości działa od 2003 roku, a jej celem jest wspomaganie dzieci z niską samooceną poprzez wspieranie ich doświadczeniem i środkami, by poradziły sobie w dorosłym życiu. W tym roku celem akcji jest walka z wykluczeniem cyfrowym, niebędącym nowym problemem w Polsce (vide opracowanie Senatu z grudnia 2015 roku), ale szczególnie widocznym w czasach pandemii i wymuszonej przez to cyfryzacji nauczania.

Robert Makłowicz nauczy graczy robić kanapki - ilustracja #1
Nvidia przygotowała zachętę do wsparcia tegorocznej transmisji.

Nvidia Charity Stream 2020 potrwa do niedzieli 13 grudnia. Oprócz zaczynającego przygodę ze streamingiem Roberta Makłowicza w ramach transmisji na Twitchu na kanale Nvidii pojawią się m.in. Jerzy Janowicz, Jarosław „pashaBiceps” Jarząbkowski, Marcin Gortat, Paweł „Leh” Lehmann, Wojciech „Łozo” Łozowski oraz Piotr „izak” Skowyrski. Poza tym będzie można zdobyć sprzęt pokroju specjalnych egzemplarzy kart graficznych firmy Nvidia o wartości do 8,8 tysiąca złotych, czy to poprzez najwyższe wpłaty w trakcie całego wydarzenia, czy też w ramach specjalnych aukcji. Regulamin akcji znajdziecie pod tym adresem. Natomiast harmonogram transmisji (oraz informacje na temat uzbieranej kwoty) możecie sprawdzić na oficjalnej stronie Nvidia Charity Stream 2020.