Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 lipca 2020, 21:37

autor: Entelarmer

Fan złożył mapę Cyberpunk 2077

Wiemy już, jak będzie podzielona mapa gry Cyberpunk 2077. Svale_Chow z serwisu Reddit przygotował grafikę prezentującą dzielnice Night City.

Fan złożył mapę Cyberpunk 2077 - ilustracja #1
W Night City zwiedzimy 15 zróżnicowanych dzielnic.

Premiera Cyberpunka 2077niegdyś tak bliska – wydaje się wciąż bardzo odległa. Niemniej nie przeszkadza to fanom w zabawie – tyle że nie grą, a materiałami z niej. Tak choćby pojawienie się książki The World of Cyberpunk 2077 na koreańskim eBayu zdradziło nam przybliżone granice dzielnic Night City. To wraz z wcześniejszymi przeciekami i wpisami CD Projekt RED na Twitterze wystarczyło, by Svale_Chow z Reddita stworzył pełną mapę Cyberpunka 2077. Dzieło użytkownika przedstawia 15 dystryktów miasta wraz z grafikami prezentującymi te dzielnice.

Fan złożył mapę Cyberpunk 2077 - ilustracja #2
Źródło: Reddit.

Większość grafik pochodzi z tweetów udostępnionych przez twórców, aczkolwiek w przypadku Vista Del Ray użytkownik musiał zadowolić się screenem. Zapewne będzie miał szansę poprawić swoje dzieło w najbliższej przyszłości – konto Cyberpunka 2077 na Twitterze pozostaje bardzo aktywne. Szkoda tylko, że tego typu drobiazgi będą musiały nam wystarczyć jeszcze przez parę miesięcy. Cyberpunk 2077 zadebiutuje 19 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Tytuł otrzyma też darmowe aktualizacje na PS5 i XSX po debiucie tych konsol, a później pełnoprawne wydanie next-genowe.