Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 maja 2022, 09:05

Fallout London na zwiastunie rozgrywki. Wygląda jak nowa część, a to przecież mod

Fallout London w końcu zostało zaprezentowane światu. Na razie tylko na zwiastunie rozgrywki, choć ten jest znacznie dłuższy od typowych trailerów.

Fani Fallouta 4 doczekali się prezentacji ambitnej modyfikacji Fallout London. Twórcy projektu z zespołu FOLON opublikowali „zwiastun” rozgrywki, aczkolwiek przy ponad 18 minutach nagrania z gry wypada to raczej uznać za pokaźny gameplay niż typowy trailer. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Jest wiele powodów, dla których Fallout London wyróżnia się na tle innych ambitnych modów do Fallouta 4. Przede wszystkim osadzenie akcji w Europie zamiast w Ameryce, co przekłada się nie tylko na zmianę scenerii, ale też zupełnie nowe stronnictwa i mutanty, a nawet schrony inne niż krypty amerykańskiej spółki Vault-Tec.

Część z tych atrakcji zaprezentowano na pierwszym „zwiastunie”, a inne omówiono w ramach sesji pytań i odpowiedzi zorganizowanej po publikacji trailera. Niestety, nadal nie odpowiedziano na jedno pytanie: kiedy zadebiutuje Fallout London?

Mod jest tworzony przez grupę zapaleńców, dobrowolnie poświęcających swój wolny czas, co utrudnia podanie dokładnej daty premiery. Owszem, twórcy mają ustalone terminy, ale tylko na użytek zespołu.

Fallout London ukaże się wyłącznie na komputerach osobistych, a do działania będzie wymagać podstawowej wersji Fallouta 4 wraz ze wszystkimi dodatkami.