Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 sierpnia 2021, 11:32

Modyfikacja Fallout 4: London otworzyła głównej scenarzystce drzwi w Bethesdzie

Bethesda postanowiła zatrudnić główną scenarzystkę powstającej modyfikacji Fallout 4: London. Dzięki swojej amatorskiej działalności otworzyła się przed nią szansa na karierę.

W SKRÓCIE:
  1. Główna scenarzystka modyfikacji Fallout 4: London została zatrudniona w Bethesdzie.

Główna scenarzystka modyfikacji Fallout 4: London została zatrudniona przez Bethesdę. Informacja o tym pojawiła się na oficjalnym serwerze discordowym projektu, a chwilę później opublikowano ją także na Twitterze.

Stephanie Zachariadis, posługująca się także ksywką Siren, w ekipie Bethesda Game Studios została przyjęta na stanowisko asystenta projektanta zadań. Pozorna degradacja dla Stephanie jest jednak spełnieniem jej marzeń. Nie wiemy czy swoje umiejętności pokaże w Fallout 76 czy innym projekt w świecie Fallouta.

Twórcy Fallout 4: London uspokoili od razu osoby czekające na premierę ich pracy. Stephanie przed odejściem pracowała w pocie czoła nad ukończeniem swoich zadań i stworzeniem gotowego szkieletu historii. Osoba, która zajmie jej stanowisko nie zostanie rzucona na głęboką wodę i wraz z całym zespołem skupi się na dopracowaniu tego, co jest już gotowe.

Modyfikacja nie ma niestety w tym momencie określonego terminu wydania. Do uruchomienia Fallout 4: London potrzebny będzie Fallout 4 oraz wszystkie jego DLC. Modyfikacja dostępna będzie jedynie na PC (co akurat powinno być dla wielu oczywiste).

  1. Fallout: London – oficjalna strona
  2. Fallout 4 - poradnik do gry
  3. Recenzja gry Fallout 4 - Czas apokalipsy