Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2019, 11:00

autor: Serek

Fallout Legacy potwierdzone. Ale w Polsce nie kupimy

Potwierdził się przeciek sprzed kilku dni. Bethesda planuje wydanie kolekcji Fallout Legacy. Niestety, zestaw pojawi się wyłącznie w Wielkiej Brytanii oraz Niemczech i ominie graczy konsolowych.

„Co pokazałeś?!” - Fallout Legacy potwierdzone. Ale w Polsce nie kupimy - wiadomość - 2019-10-07
„Co pokazałeś?!”

Kilka dni temu informowaliśmy Was o ciekawym przecieku z niemieckiego Amazonu, według którego do sprzedaży miałaby trafić kolekcja Fallout Legacy. Jak to często bywa, doniesienia okazały się prawdziwe i wspomniany zestaw rzeczywiście niebawem ujrzy światło dzienne. Ale jest pewien haczyk. Fallout Legacy Collection pojawi się tylko w Niemczech oraz Wielkiej Brytanii, do tego wyłącznie na PC. Premiera pakietu uwzględniającego niemal wszystkie gry z serii Fallout odbędzie się 25 października bieżącego roku.

Oficjalną zawartość oraz datę premiery (a także informację, że zestaw pojawi się wyłącznie w Niemczech i Wielkiej Brytanii) poznaliśmy dzięki tweetowi Bethesda UK. Studio ogłosiło, że niebawem będzie można składać zamówienia przedpremierowe oraz pokazało oficjalną okładkę (którą widzieliśmy już we wcześniejszym przecieku). Niestety, firma nie zdecydowała się odświeżyć starszych tytułów i wydać kolekcji również na konsole obecnej generacji. W skład pakietu wchodzą: Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3: Game of the Year Edition, Fallout: New Vegas Ultimate Edition, Fallout 4: Game of the Year Edition. Zgodnie z przeciekiem w zestawie nie znalazł się Fallout 76.

Jeśli mimo oficjalnej zapowiedzi liczyliście na to, że Bethesda prędzej czy później wyda kolekcję w innych krajach, to mamy dla Was złe wieści. Wygląda na to, że (przynajmniej na razie) nie ma takich planów. Tak wynika z odpowiedzi na pytanie jednego z fanów.

A Wy co sądzicie o działaniach Bethesdy? Czy jest w ogóle sens wydawania na PC po raz kolejny tych samych gier? Przecież wszystkie z nich są dostępne w wersjach cyfrowych i pudełkowych (w przypadku starszych części można spokojnie pokusić się o nabycie używanej kopii). A może chcielibyście, żeby kolekcja trafiła na wszystkie rynki? Dajcie znać w komentarzach.

  1. Oficjalna strona internetowa studia Bethesda Softworks
  2. Oficjalna strona internetowa serii Fallout