Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2019, 09:47

autor: Aquma

Everspace 2 z gameplayem z wersji pre-alfa. Gra na pewno będzie na Steam

W sieci pojawił się obszerny gameplay z wczesnej wersji strzelanki kosmicznej Everspace 2. Twórcy ze studia Rockfish Games zapewnili też po raz kolejny, że ich produkcja nie będzie tytułem ekskluzywnym dla Epic Games Store. Gra pojawi się na Steamie „choćby nie wiem co”.

Gameplay z Everspace 2. - Everspace 2 z gameplayem z wersji pre-alfa. Gra na pewno będzie na Steam - wiadomość - 2019-10-07
Gameplay z Everspace 2.

Wygląda na to, że niektórzy streamerzy grają już w wersję pre-alfa strzelanki kosmicznej Everspace 2. Na platformie YouTube - a konkretniej kanale CohCarnage - pojawił się zapis rozgrywki z nowej produkcji zespołu Rockfish Games. Całkiem obszerny, blisko trzydziestominutowy materiał możecie zobaczyć poniżej.

Na filmie widzimy niemal wszystko - od selekcji statków (i prezentacji możliwości ich modyfikowania), aż po widowiskową akcję w przestrzeni kosmicznej. Nie brakuje też przyjemnych widoków, bo oprawa graficzna już na tym etapie prezentuje się przyzwoicie - szczególnie dobre wrażenie robi przy tym system oświetlenia.

Warto pamiętać, że to wciąż bardzo wczesna wersja gry i do premiery wiele może się jeszcze zmienić, szczególnie że Everspace 2 zadebiutuje dopiero w 2021 r. (na PC, PlayStation 4 i Xboksie One). W przyszłym roku tytuł będzie dostępny w programie Early Access. Twórcy po raz kolejny zapewnili też, że ich produkcja w pierwszej kolejności pojawi się na Steamie - informacja na ten temat została przekazana w notce na Kickstarterze.

Ze względu na liczne złamane obietnice, złożone zarówno przez niezależnych deweloperów, jak i wydawców AAA, prawdopodobnie nie jest przesadą stwierdzenie, że zaufanie do twórców jest na najniższym poziomie w historii, szczególnie w zakresie ekskluzywności dla Epic Games Store. (...) Everspace 2 pojawi się najpierw na Steam, choćby nie wiem co - czytamy.

  1. Everspace 2 - strona oficjalna
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Everspace 2

Everspace 2