Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 czerwca 2015, 15:02

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Fallout 4 zapowiedziany - gra ukaże się na PC, PS4 i XOne [news zaktualizowany o zwiastun]

Firma Bethesda o godzinie 16:00 oficjalnie zapowie nowego Fallouta, ale do sieci przedwcześnie przedostała się pierwsza grafika, dzięki której dowiedzieliśmy się, że nie będzie to żaden spin-off tylko Fallout 4 - pełnoprawna kontynuacja Fallout 3 z 2008 roku.

AKTUALIZACJA:

Fallout 4 oficjalnie zapowiedziany! Firma Bethesda opublikowała pierwszy zwiastun, który obejrzycie powyżej. Jednocześnie wydawca ujawnił, że za produkcję odpowiada zespół Bethesda Game Studios, znany chociażby z trzeciej części serii oraz kultowego już The Elder Scrolls V: Skyrim. Prezentacja rozgrywki oraz pozostałe szczegóły zostaną ujawnione podczas konferencji Bethesdy w czasie targów E3.

Wraz z zapowiedzią gry, wystartowały także pre-ordery. Tytuł w Polsce możecie zamawiać w Sklepie Gry-Online.

Fallout 4 ukaże się na konsolach PS4, XOne i komputerach PC.

Oryginalna wiadomość:

O godzinie 16:00 odbędzie się oficjalna zapowiedź nowej odsłony serii Fallout, ale już teraz możemy zaprezentować Wam pierwszą grafikę, która przedwcześnie pojawiła się na stronie Fallout4.com. Wiadomo już więc, że kolejną odsłoną marki nie będzie żaden spin-off tylko pełnoprawna czwarta część na konsole PlayStation 4, Xbox One oraz komputery PC. Sam obrazek nie mówi w sumie nic więcej, ale nie mogło na nim zabraknąć automatu z Nuka Colą. Czekamy zatem do 16:00, kiedy to najpewniej obejrzymy pierwszy zwiastun, być może z fragmentami rozgrywki.

Fallout 4 zapowiedziany - gra ukaże się na PC, PS4 i XOne [news zaktualizowany o zwiastun] - ilustracja #3
Fallout 4 zapowiedziany - gra ukaże się na PC, PS4 i XOne [news zaktualizowany o zwiastun] - ilustracja #5

Fallout to jedna z najsłynniejszych serii gier wideo. Pierwsza odsłona, stworzona przez studio Interplay Entertainment, ukazała się w 1997 roku na komputerach PC. Produkcja została bardzo ciepło przyjęta i już po roku doczekała się kontynuacji, wyprodukowanej przez Black Isle Studios. W późniejszych latach markę wzbogaciły dwie poboczne odsłony - Fallout Tactics: Brotherhood of Steel oraz Fallout: Brotherhood of Steel i dopiero w 2008 roku seria powróciła na właściwe tory wraz z Fallout 3, stworzonym przez Bethesda Game Studios, twórców The Elder Scrolls. Od tamtej pory pieczę nad marką sprawuje firma Bethesda, która w 2010 roku wydała jeszcze Fallout: New Vegas autorstwa zespołu Obsidian Entertainment.

TWOIM ZDANIEM

Twoja ulubiona odsłona serii Fallout to:

Fallout: New Vegas
40%
Fallout 3
22,7%
Fallout 2
20,4%
Nie mam zdania.
7,4%
Fallout
5,3%
Fallout Tactics: Brotherhood of Steel
2,8%
Fallout: Brotherhood of Steel
1,4%
Zobacz inne ankiety