Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 stycznia 2015, 11:02

autor: Góral

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered - Amazon ujawnił nową wersję słynnej przygodówki

W sklepie Amazon pojawiła się gra Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered, czyli odświeżona wersja przygodówki Fahrenheit od studia Quantic Dream. Tytuł zadebiutować ma 29 stycznia na komputerach osobistych, a jego cenę ustalono na niecałe 10 dolarów.

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered można już zamawiać na Amazonie. - Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered - Amazon ujawnił nową wersję słynnej przygodówki - wiadomość - 2015-01-25
Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered można już zamawiać na Amazonie.

W sklepie Amazon pojawiła się nowa, niezapowiedziana jeszcze oficjalnie gra Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered. Premiera produkcji w Stanach Zjednoczonych ma odbyć się za kilka dni, a dokładniej pisząc, 29 stycznia. Tytuł zadebiutuje na komputerach PC w sklepie Steam, więc prawdopodobnie w Europie debiut nastąpi w tym samym dniu. Według opublikowanych informacji, projekt oparty jest na nieocenzurowanej wersji oryginału i zaoferuje kilka standardowych usprawnień. Fani mogą więc liczyć na ulepszoną oprawę graficzną (będzie można w dowolnej chwili zmienić ją na pierwotną wersję) oraz wsparcie dla kontrolerów Sony i Microsoftu. Poza tym, szykuje się po prostu zwykła edycja HD, wyceniona na niecałe 10 dolarów.

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered - Amazon ujawnił nową wersję słynnej przygodówki - ilustracja #2

Na stronie sklepu pojawiły się także wymagania sprzętowe produkcji, które przedstawiają się następująco:

  • Procesor: Intel Core i3 / AMD A10;
  • Karta grafiki: Radeon HD 4450 / Geforce 8800 / HD 4400;
  • Pamięć: 4 GB RAM;
  • Twardy dysk: 15 GB wolnego miejsca;
  • System operacyjny: Windows 7 i 8.

Powyższe informacje nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale wydaje się, że to tylko kwestia czasu, zwłaszcza, że w Internecie pojawiła się strona achillingfeeling.com, powiązana z Fahrenheitem, na której trwa odliczanie do… czegoś. Zapewne dopiero za trzy dni miało nastąpić ujawnienie Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered, ale Amazon się nieco pośpieszył. Poniżej znajdziecie jeszcze kilka screenów z nadchodzącej produkcji.

Fahrenheit to przygodówka z 2005 roku stworzona przez studio Quantic Dream. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, Xbox oraz komputerach PC. Akcja produkcji rozgrywa się w Nowym Jorku, który jest miejscem strasznych zbrodni. Jedną z nich popełnia główny bohater tytułu Lucas Kane, który sam nie wie co się tak naprawdę stało. Zadaniem gracza jest pomóc mu rozwikłać tajemnicze zajście. Ci ciekawe podczas zabawy przejmujemy także kontrolę nad Carlę Valenti – detektyw starająca się rozwiązać sprawę.

Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered - Amazon ujawnił nową wersję słynnej przygodówki - ilustracja #3
Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered ukaże się 29 stycznia. - Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered - Amazon ujawnił nową wersję słynnej przygodówki - wiadomość - 2015-01-25
Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered ukaże się 29 stycznia.
Fahrenheit: Indigo Prophecy Remastered - Amazon ujawnił nową wersję słynnej przygodówki - ilustracja #5
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.