Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 lipca 2012, 14:28

autor: Muninn

F1 Race Stars - zapowiedziano kolorową grę wyścigową dla całej rodziny

Firma Codemasters Racing podała informacje o nowej grze wyścigowej dla całej rodziny, noszącej tytuł F1 Race Stars. Produkcja będzie oparta na licencji Formuły 1 i ukaże się w tym roku.

Firma Codemasters Racing zapowiedziała stworzenie nowej zręcznościowej gry wyścigowej. Produkcja będzie nosić tytuł F1 Race Stars i zostanie zaprojektowana specjalnie do rodzinnego grania.

F1 Race Stars - zapowiedziano kolorową grę wyścigową dla całej rodziny - ilustracja #1

Produkcja powstanie na licencji Formuły 1, więc podczas zabawy będzie można wcielić się w znanych kierowców oraz zasiąść za kółkiem bolidów sygnowanych znakiem Ferrari czy McLarena. Kierowcy zostaną przedstawieni w sposób karykaturalny, by bardziej pasować do klimatu produkcji. Jak widać na przedstawionych obrazkach, gra posiada ładną, stylizowaną grafikę, odznaczającą się niezwykłym bogactwem kolorów.

Trasy nie będą przypominać klasycznych torów wyścigowych. W trakcie rywalizacji będzie można napotkać m.in wysuwające się z nawierzchni kolczatki oraz przejeżdżać przez skomplikowane pętle i korkociągi. Na trasie wyścigów będą znajdować się również rozmaite wspomagacze. Wprowadzona zostanie także możliwość wykonywania skoków, co na pewno zwiększy tempo i emocje płynące z rozgrywki.

Gra będzie posiadać kilka trybów zabawy, w tym mistrzostwa, sieciowy multiplayer oraz lokalny wyścig dla kilku graczy (maksymalnie czterech) w split-screenie.

F1 Race Stars ukaże się w listopadzie na PC, Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

F1 Race Stars - zapowiedziano kolorową grę wyścigową dla całej rodziny - ilustracja #2
F1 Race Stars - zapowiedziano kolorową grę wyścigową dla całej rodziny - ilustracja #3
F1 Race Stars - zapowiedziano kolorową grę wyścigową dla całej rodziny - ilustracja #4
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

F1 Race Stars

F1 Race Stars