Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 stycznia 2015, 09:32

autor: Góral

Evolve - prace nad grą zostały zakończone; obejrzyj intro produkcji

Studio Turtle Rock poinformowało, że zakończyło prace nad strzelanką Evolve, która ukaże się 10 lutego na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych. Jednocześnie opublikowano intro produkcji.

Zespół Turtle Rock Studios poinformował na Twitterze, że Evolve otrzymało zloty status. Oznacza to, że prace nad grą zostały zakończone i gotowy produkt powędrował do tłoczni. W związku z tym nie musimy się już martwić o premierę, gdyż tytuł zadebiutuje zgodnie z planem, a więc 10 lutego na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i komputerach osobistych. Przy okazji ujawniono, że wkrótce zostaną zdradzone szczegóły dotyczące nadchodzących dodatków oraz opublikowano nowy zwiastun, a właściwie intro produkcji. Na powyższym materiale CGI obejrzycie walkę czterech łowców z wizytówką Evolve – Goliatem. Przypominam jeszcze, że przed oficjalnym debiutem tytułu, na konsoli Xbox One odbędą się otwarte beta testy. Zabawa będzie mieć miejsce w dniach 15 - 19 stycznia.

W Evolve kosmiczni łowcy polują na potwory. - Evolve - prace nad grą zostały zakończone; obejrzyj intro produkcji - wiadomość - 2015-01-09
W Evolve kosmiczni łowcy polują na potwory.
Evolve w skrócie:
  • Gatunek: strzelanka nastawiona na współpracę
  • Deweloper: Turtle Rock Studios
  • Wydawca: 2K Games
  • Platformy sprzętowe: PC, PS4, XOne
  • Data premiery: 10 lutego 2015 roku

Evolve to produkcja studia Turtle Rock, znanego z Left 4 Dead. Podobnie jak wcześniejsza gra, tak i najnowszy projekt nastawiony jest na zabawę w ramach współpracy. Podczas rozgrywki cztery osoby wcielają się w łowców kosmicznych stworów, a piąty gracz przejmuje kontrolę nad bestią, która rozwija swoje możliwości w trakcie potyczki. By pokonać stwora, drużyna musi ze sobą ściśle współpracować.

Twórcy udostępnią trzy grywalne bestie. Najbardziej rozpoznawalnym jest Goliat – wielki i silny stwór, potrafiący atakować m.in. ognistym podmuchem. Drugim ujawnionym potworem był Kraken, władający chociażby elektrycznością i potrafiący latać. Ostatnim przeciwnikiem jest Wraith – niewielki i cichy zabijaka, poruszający się z niebywałą szybkością oraz atakujący z zaskoczenia.

Oprócz zmagań w multiplayerze, deweloperzy umożliwią także zabawę w trybie offline, w którym zmierzymy się ze sztuczną inteligencją. Co ciekawe, w przypadku rozgrywki łowcami, będzie można przełączać się pomiędzy nimi w dowolnej chwili.