Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 lutego 2014, 11:45

autor: Góral

EverQuest Next Landmark - rozpoczęto testy alfa wyczekiwanej gry MMO

Firma Sony Online Entertainment rozpoczęła zamknięte testy alfa gry EverQuest Next Landmark. Obecnie mogą w nich brać udział najwięksi fani produkcji, skłonni wydać na dostęp przynajmniej około 190 zł. Deweloper przyznał jednocześnie, że bardzo liczy na wsparcie użytkowników, którzy mają mieć realny wkład w finalny kształt nowego MMO.

Rozpoczęto alfa testy gry MMO EverQuest Next Landmark. By załapać się do zabawy we wczesną wersję nowej produkcji studia Sony Online Entertainment, należy zakupić jeden z dostępnych pakietów (Trailblazer lub Explorer Founder's Pack) dostępnych w cenie 59,99 dolarów (około 188 zł) lub 99,99 dolarów (około 313 zł). W zamian, oprócz natychmiastowego dostępu do gry, otrzymuje się także szereg innych dodatków, o których pisaliśmy jakiś czas temu. Obecna wersja wyczekiwanej produkcji dedykowana jest największym fanom, których udział w alfie oraz przekazywane wskazówki w znaczący sposób wpłyną na finalny kształt EverQuest Next Landmark – zapewnił Dave Georgeson, szef produkcji. Od razu przypominam, że tytuł jest swego rodzaju wprowadzeniem do EverQuest Next – kolejnej odsłony popularnej gry MMORPG.

EverQuest Next Landmark to gra MMORPG. - EverQuest Next Landmark - rozpoczęto testy alfa wyczekiwanej gry MMO - wiadomość - 2014-02-01
EverQuest Next Landmark to gra MMORPG.
EverQuest Next Landmark w skrócie:
  • Gra MMORPG od studia Sony Online Entertainment
  • Stanowi wstęp do EverQuest Next
  • Produkcja dostępna jest na razie w ramach zamkniętych testów alfa

Głównym aspektem EverQuest Next Landmark jest system tworzenia budowli, o którym szerzej pisaliśmy w połowie stycznia. W wielkim skrócie, proste w obsłudze narzędzia umożliwiają stawianie zaawansowanych konstrukcji. Natomiast szereg dodatkowych funkcji sprawia, że konstruowanie kolejnych domów nie nuży, lecz bawi.

Alfa potrwa do marca, na kiedy to zaplanowano start zamkniętych beta testów. Dostęp do nich można zaklepać sobie nabywając Settler Pack za 19,99 dolarów (około 63 zł). Naturalnie osoby, które teraz zakupią droższe wersje paczek, także wezmą udział w becie. Nie wiemy kiedy pełna wersja zadebiutuje na rynku, ale wiadomo, ze ukaże się ona tylko na komputerach osobistych. Natomiast EverQuest Next najpierw pojawi się na PC-tach, ale w późniejszym czasie być może trafi także do posiadaczy konsol PlayStation 4. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.