Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 października 2005, 09:46

autor: Elrond

Europejskie testy R.O.S.E. nieco dłuższe

Firma GamesRouter poinformowała, iż europejskie testy jej najnowszej pozycji, MMO o nazwie R.O.S.E. (Rush Of Seven Episodes), zostają przedłużone do 10 listopada. Jednocześnie przedłuża się więc okres pre-subskyrpcji - chętni na wcześniejszy zakup gry mają czas na decyzję do 9 listopada.

Firma GamesRouter poinformowała, europejskie iż testy jej najnowszej pozycji, MMO o nazwie R.O.S.E. (Rush Of Seven Episodes), zostają przedłużone do 10 listopada. Jednocześnie przedłuża się więc okres pre-subskyrpcji - chętni na wcześniejszy zakup gry mają czas na decyzję do 9 listopada.

Przypomnijmy, iż R.O.S.E. już od prawie roku podbija serca dalekowschodnich graczy, oferując świat łączący elementy fantasy i SF. Jednym z elementów wyróżniających ją spośród innych gier tego typu jest system gwiezdny składający się z siedmiu planet, które eksplorują gracze pod postaciami Przybyszów, stworzonych przez dobrą boginię Aruę. Oprócz tego znajdziecie w niej wszystko to, co tygryski lubią najbardziej - sporą liczbę questów, kilka klas postaci, różnorodne umiejętności, czary, style walki czy broń oraz akcesoria.

Jeśli zdecydujecie się na zakup gry przed 9 listopada otrzymacie 150,000 zulies (waluta w świecie gry) a Wasza postać zostanie awansowana o jeden poziom doświadczenia.