Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 grudnia 2008, 10:14

autor: Dorota "vampire" Drużko

Europejska lista wydawnicza dla Xboxa 360

Serwis Xbox360Wire przedstawił nieoficjalną europejską listę wydawniczą dla Xboxa 360 na najbliższych dwanaście miesięcy bazującą na danych zebranych od firm Game, Play, HMV i serwisu Gamespress. Trzeba jednak zaznaczyć, że zawiera ona włącznie tytuły posiadające już wyznaczoną dokładną (dzień i miesiąc) datę premiery.

Serwis Xbox360Wire przedstawił nieoficjalną europejską listę wydawniczą dla Xboxa 360 na najbliższych dwanaście miesięcy bazującą na danych zebranych od firm Game, Play, HMV i serwisu Gamespress. Trzeba jednak zaznaczyć, że zawiera ona włącznie tytuły posiadające już wyznaczoną dokładną (dzień i miesiąc) datę premiery, pominięto więc programy, które ukażą się w bliżej nieokreślonym terminie. Z tego względu w zestawieniu znalazły się głównie gry mające zadebiutować w pierwszym i w drugim kwartale przyszłego roku.

Europejska lista wydawnicza dla Xboxa 360  - ilustracja #1

Jak widać niestety niewiele wiadomo o produkcjach, które powinniśmy otrzymać w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. Ponadto z pewnością wiele gier, jakie w nadchodzącym roku trafią na nasze konsole nie zostało jeszcze oficjalnie zapowiedzianych.