Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 maja 2015, 10:50

autor: luckie

Euro Truck Simulator 2: Skandynawia wjeżdża do Polski

Dodatek Euro Truck Simulator 2: Skandynawia ma dziś swoją premierę w Polsce. Rozszerzenie do lubianego symulatora ciężarówek można dostać w wielu polskich sklepach w atrakcyjnej cenie.

Co powiecie na przejażdżkę pięknymi skandynawskimi szosami? - Euro Truck Simulator 2: Skandynawia wjeżdża do Polski - wiadomość - 2015-05-07
Co powiecie na przejażdżkę pięknymi skandynawskimi szosami?

Dodatek Euro Truck Simulator 2: Skandynawia jest już dostępny na świecie i w Polsce. Drugie rozszerzenie do popularnego w naszym kraju symulatora ciężarówek od czeskiego studia SCS Software wczorajszego wieczora zostało odblokowane na Steamie, więc osoby, które zamówiły produkcję w przedpremierze, pewnie już śmigają 18-kołowymi gigantami po skandynawskich szosach. Pozostali mogą się zaopatrzyć w tytuł w polskich sklepach, oferujących wydanie pudełkowe lub cyfrowe – oba zawierają klucz Steam. Najlepsze oferty znajdziecie w ramce obok. Oczywiście wśród dostępnych wersji językowych nie zabrakło polskiej.

Podobnie jak poprzedni dodatek, Ekspansja Polska, nowe rozszerzenie wprowadza setki kilometrów dróg oraz blisko trzydzieści miast i miejscowości do odwiedzenia. Tym razem, zgodnie z tytułem, mamy okazję trafić do krajów skandynawskich, a dokładnie trzech z nich: Danii, Norwegii i Szwecji. Jak zawsze, nie zabrakło realistycznie odwzorowanych znanych lokacji oraz typowych dla regionu krajobrazów. Pojawiły się też porty i przeprawy barką, niespotykane dotąd typy skrzyżowań oraz nowe modele naczep. Mapę dróg dostępnych w dodatku Skandynawia znajdziecie w tym newsie. Euro Truck Simulator 2: Skandynawia wymaga do działania podstawowej wersji Euro Truck Simulator 2 na Steamie.

  1. Oficjalna strona gry Euro Truck Simulator 2