Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 stycznia 2021, 15:10

autor: AlexB

Euro Truck Simulator 2 - dodatek Iberia na siedemnastominutowym gameplayu

Studio SCS Software zaprezentowało nowy gameplay z nadchodzącego rozszerzenia do gry Euro Truck Simulator 2, czyli Iberia. Możemy na nim zobaczyć siedemnastominutową podróż od Algeciras do Malagi.

W SKRÓCIE
  1. Otrzymaliśmy gameplay z dodatku Iberia do Euro Truck Simulator 2.
  2. Prezentuje on trasę z Algeciras do Malagi.
  3. Możemy na nim zobaczyć między innymi nowy, bardziej realistyczny system oświetlenia.

Wydane do tej pory rozszerzenia mapy do Euro Truck Simulator 2 pozwoliły na wycieczkę w najróżniejsze zakątki Europy – do Włoch, Francji, Bułgarii, Rumunii, północnej Turcji czy krajów skandynawskich i nadbałtyckich. Jak już wiadomo od dłuższego czasu, kolejne, zatytułowane Iberia, zabierze wirtualnych kierowców ciężarówek do Hiszpanii i Portugalii. Jesteście ciekawi, jakich widoków możecie się spodziewać po tych mapach, a same screeny to dla Was za mało? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z nowym gameplayem z nadchodzącego DLC, który został opublikowany przez studio SCS Software.

Powyższy siedemnastominutowy fragment rozgrywki prezentuje podróż między dwoma miastami znajdującymi się na południu Hiszpanii. Rozpoczyna się ona w Algeciras, a kończy w Maladze. W rzeczywistości obie te miejscowości leżą od siebie w odległości około 150 kilometrów. Twórcy nie pokusili się zatem o przedstawienie jakiejś gigantycznej części nowej mapy. Zrobili to jednak umyślnie. Jak bowiem podkreślili, nie chcą odbierać graczom przyjemności odkrywania poszczególnych części Półwyspu Iberyjskiego.

Udostępniony gameplay prezentuje jeszcze jedną rzecz – nowy, bardziej realistyczny system oświetlenia. Musicie wziąć jednak pod uwagę fakt, że wciąż znajduje się on w przygotowaniu i efekt końcowy może się nieco różnić.

Niestety jak na razie wciąż nie znamy dokładnej daty premiery dodatku Iberia do Euro Truck Simulator 2. Pewne jest jednak, że pojawi się on w tym roku.

Euro Truck Simulator 2 - dodatek Iberia na siedemnastominutowym gameplayu - ilustracja #1
Nowy dodatek do ETS 2 pozwoli na odwiedzenie hiszpańskich i portugalskich miast.

Przypominamy, że Euro Truck Simulator 2 jest dostępny wyłącznie na PC. Tytuł posiada polską wersję językową (obejmującą jedynie napisy).

  1. Oficjalna strona gry Euro Truck Simulator 2
  2. Euro Truck Simulator 2 - poradnik do gry