Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 lipca 2017, 13:39

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Escape from Tarkov - rozpoczęła się zamknięta beta

Strzelanka MMO Escape from Tarkov weszła na kolejny etap rozwoju. Studio Battlestate Games rozpoczęło bowiem zamknięte beta-testy produkcji.

Studio Battlestate Games poinformowało, że gra Escape from Tarkov weszła w nowy etap produkcji. Mniej więcej rok temu rozpoczęły się testy alfa, a po kilkunastu miesiącach wytężonych prac udostępniono zamkniętą betę. Jeżeli chcecie się do niej dostać, musicie zapisać się na oficjalnej stronie albo po prostu kupić strzelankę – najtańsza edycja kosztuje 34,99 euro, a więc około 149 zł. Oczywiście, jeżeli nabyliście projekt już wcześniej, to również otrzymacie dostęp do bety. Nie przejmujcie się też, jeżeli macie grę, a nie otrzymaliście jeszcze zaproszenia do bety. Deweloper udostępnia ją bowiem etapami i w przeciągu najbliższych kilku dni wszyscy powinni mieć już do niej dostęp.

Escape from Tarkov w skrócie:
  1. strzelanka MMO od studia Battlestate Games;
  2. dostępna na komputerach osobistych;
  3. rozpoczęto zamknięte beta-testy.

Wraz z nową wersją produkcji pojawiła się nowa zawartość. Deweloperzy dodali pierwszy fragment największej lokacji – Shoreline. Zmieniono balans obecnych już map i dodano do nich kolejne miejsca. Pojawiły się bardziej użyteczne przedmioty, medykamenty i wyposażenie, zaawansowane uzbrojenie oraz jego modyfikacje. Wszystko to uzupełnia czat oraz zbalansowana ekonomia i system ubezpieczeniowy.

Wersja beta jest kolejnym dużym krokiem dla Escape from Tarkov, ale oczywiście nie oznacza, że deweloperzy zaprzestają dodawania nowej zawartości. Gra będzie stale rozwijana aż do momentu premiery pełnej wersji. W najbliższym czasie deweloperzy planują wprowadzić chociażby system questów.

Fragment lokacji Shoreline zadebiutował wraz z wersją beta. - Escape from Tarkov - rozpoczęła się zamknięta beta - wiadomość - 2017-08-01
Fragment lokacji Shoreline zadebiutował wraz z wersją beta.