Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 maja 2021, 15:13

autor: Entelarmer

Darmowe Enlisted otrzymało nowe pojazdy i bronie - jest ogromna aktualizacja

Strzelanka Enlisted doczekała się kolejnej aktualizacji. At the Reichstag Walls pozwala sprawdzić kampanię w Berlinie wszystkim graczom i wprowadza nowe bronie, pojazdy oraz oddziały.

Enlisted doczekało się kolejnej aktualizacji, zatytułowanej At the Reichstag Walls. Zgodnie z nazwą, główną atrakcją jest udostępnienie niemieckiej kampanii wszystkim uczestnikom beta-testów. Dotychczas sprawdzić ją mogły tylko osoby, które wsparły projekt w 2016 roku, ale teraz każdy może wziąć udział w walce o Reichstag. Przynajmniej częściowo, bo bez dostępu do zamkniętej bety nie otrzymujemy pełnego systemu progresji i musimy zadowolić się podstawowymi oddziałami 1. poziomu. Na pocieszenie potwierdzono, że postępy nie zostaną wyzerowane po zakończeniu zamkniętych beta-testów, a kampania będzie wówczas dostępna za darmo.

Prócz tego studio Darkflow Software wprowadziło nowości dla trzech dostępnych kampanii, tj. Battle of Berlin, Invasion of Normandy oraz Battle of Moscow. W każdej z nich znajdziemy nowe oddziały, uzbrojenie i pojazdy, w tym karabiny Gewehr 41 i M1A1 Thompson, kolejne miotacze ognia oraz czołgi T-34-85 (D-5T) i M24 Chaffee. Otrzymaliśmy też nieobecne wcześniej misje (plus cele dodatkowe dla tych starych) oraz garść rozmaitych poprawek, tak technicznych (lepsze renderowanie wolumetrycznej mgły), jak i związanych z rozgrywką (m.in. zmniejszono prędkość postaci w trakcie pływania oraz dodano menu szybkiego czatu). Pełną listę zmian znajdziecie we wpisie twórców w serwisie Reddit lub na oficjalnej stronie gry.