Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 21 maja 2021, 15:45

autor: Karol Laska

Przyjaciele: Spotkanie po latach z premierą w Polsce. Specjalny epizod trafi na HBO GO

Specjalny epizod sitcomu Friends, zatytułowany Przyjaciele: Spotkanie po latach, trafi na platformę HBO GO, co oznacza, że będą go mogli legalnie obejrzeć również Polacy.

Niedawno opublikowany zwiastun specjalnego epizodu kultowego sitcomu pod tytułem Przyjaciele wzbudził u polskich widzów mieszane uczucia. Z jednej strony ucieszyli się oni z samego faktu istnienia takiego odcinka, a z drugiej zaniepokoiła ich wieść o tym, że ma pojawić się na platformie HBO Max, która nie jest aktualnie dostępna na terenie naszego kraju. Na całe szczęście nie muszą się oni dłużej martwić o to, gdzie obejrzą ów epizod, gdyż ten trafi także na HBO GO, a przynajmniej taka informacja poszła w świat od przedstawicieli platformy (via Wprost).

Tym samym odcinek otrzymał swój oficjalny polski tytuł, a więc z Friends: The Reunion zrobiło się Przyjaciele: Spotkanie po latach. Produkcja trafi na wyżej wymienione serwisy streamingowe tego samego dnia, w czwartek 27 maja 2021 roku. Przypominamy, że w HBO GO możecie obejrzeć także wszystkie wcześniejsze epizody tegoż serialu.

A jeżeli ktoś z Was pierwszy raz słyszy o powrocie Przyjaciół, to szybko wytłumaczmy, o co z nim chodzi. Nie będzie to żaden odcinek fabularny. Będzie to godzinne, nostalgiczne talk show bez dokładnego scenariusza, w którym gwiazdy serialu będą wspominać wspólnie przeżyte w przeszłości chwile. W owym scenicznym wydarzeniu zobaczymy także wielu innych celebrytów – w tym chociażby Justina Biebera, Lady Gagę oraz Kita Haringtona.

  1. Strona internetowa HBO GO