Enemy Front i Hellraid na nowych zwiastunach

Doczekaliśmy się dwóch nowych zwiastunów polskich gier - Enemy Front od studia CI Games i Hellraid tworzonego przez deweloperów firmy Techland. Na obu nagraniach możemy obejrzeć fragmenty rozgrywki z produkcji zaplanowanych na konsole Xbox 360, PlayStation 3 i komputery PC, które ukażą się jeszcze w tym roku.

Kamil Zwijacz

21
Enemy Front ukaże Powstanie Warszawskie. - Enemy Front i Hellraid na nowych zwiastunach - wiadomość - 2014-03-27
Enemy Front ukaże Powstanie Warszawskie.

Polskie firmy CI Games oraz Techland opublikowały nowe materiały wideo ze swoich nadchodzących produkcji – FPS-a Enemy Front i pierwszoosobowej gry akcji Hellraid. Na pierwszym z nich możemy obejrzeć fragmenty rozgrywki z nadchodzącej strzelanki, działającej w oparciu o technologię CryEngine. Twórcy zaprezentowali różne aspekty zabawy – od tradycyjnych sekwencji, w których strzelamy czym popadnie do wszystkiego, co się rusza, przez momenty z wykorzystaniem karabinu snajperskiego, aż po ciche zabójstwa. Nie ma co wydawać ostatecznych wyroków przed premierą (tytuł ukaże się 12 i 13 czerwca, w zależności od kraju, na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach PC), ale zapowiada się raczej mało zaskakująca produkcja.

Techland z kolei skupił się na prezentacji zachowań i poruszania się szkieletów – przeciwników kierowanych przez sztuczną inteligencję. Oprócz tego, na poniższym nagraniu możemy także obejrzeć fragmenty rozgrywki, podczas których postać sterowana przez gracza walczy właśnie z kościstymi wrogami. Premiera Hellraid odbędzie się jeszcze w tym roku na konsolach Xbox 360, PlayStation 3 oraz komputerach osobistych.

Enemy Front i Hellraid na nowych zwiastunach - ilustracja #2CI Games (dawniej City Interactive) to światowy wydawca i producent gier wideo, powstały w 2002 roku. Firma przez szereg lat znana była w Polsce jako dystrybutor niskobudżetowych tytułów, jednak od czasu wypuszczenia na rynek pierwszego Snipera, spółka stara się zmienić swój wizerunek. Oprócz Enemy Front deweloper pracuje także nad RPG akcji Lords of the Fallen.

Enemy Front i Hellraid na nowych zwiastunach - ilustracja #3Techland został założony w 1991 roku przez Pawła Marchewkę. Firma trudni się zarówno tworzeniem kolejnych wersji silnika Chrome Engine, opracowywaniem gier odnoszących sukcesy na całym świecie (Dead Island, Call of Juarez), jak i dystrybucją różnorakich produkcji na polskim rynku. Obecnie filie Techlandu znajdują się we Wrocławiu, Warszawie, Ostrowie Wielkopolskim oraz Vancouver.

Enemy Front

Enemy Front

PC PlayStation Xbox
Data wydania: 10 czerwca 2014
Enemy Front - Encyklopedia Gier
5.7

GRYOnline

7.4

Gracze

6.6

Steam

Wszystkie Oceny
Oceń

Galactic Civilizations III we wczesnym dostępie za ponad 90 euro. Sprawdź wymagania sprzętowe

Następny
Galactic Civilizations III we wczesnym dostępie za ponad 90 euro. Sprawdź wymagania sprzętowe

Dragon Age: Inkwizycja – kolejny wysyp informacji na temat cRPG studia BioWare

Poprzedni
Dragon Age: Inkwizycja – kolejny wysyp informacji na temat cRPG studia BioWare

Kalendarz Wiadomości

Nie
Pon
Wto
Śro
Czw
Pią
Sob

GRYOnline.pl:

Facebook GRYOnline.pl Instagram GRYOnline.pl X GRYOnline.pl Discord GRYOnline.pl TikTok GRYOnline.pl Podcast GRYOnline.pl WhatsApp GRYOnline.pl LinkedIn GRYOnline.pl Forum GRYOnline.pl

tvgry.pl:

YouTube tvgry.pl TikTok tvgry.pl Instagram tvgry.pl Discord tvgry.pl Facebook tvgry.pl