Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 kwietnia 2018, 21:45

autor: ElMundo

Empire: Total War i Endless Space w nowym Humble Strategy Bundle

Czas na kolejną odsłonę akcji Humble Bundle – tym razem coś dla siebie znajdą miłośnicy gier strategicznych osadzonych w różnych realiach. W zestawie znalazło się miejsce m.in. dla Empire: Total War i kosmicznej strategii Endless Space.

Najnowsza paczka gier Humble Bundle to zestaw, którym zdecydowanie powinni zainteresować się fani gier strategicznych. Na czoło stawki dostępnych gier wysuwa się jedna z bardziej udanych odsłon serii Total War, czyli Empire: Total War w Edycji Kompletnej, ale miłośnicy kosmicznych zmagań mogą w prosty sposób zaopatrzyć się w trzy części serii kosmicznych strategii 4X: Endless Space, Endless Legend oraz Endless Space 2. Czas więc sprawdzić pełną listę tytułów dostępnych na wyprzedaży.

Empire: Total War to bez wątpienia gwiazda tej paczki Humble Bundle, choć innych ciekawych tytułów zdecydowanie nie brakuje. - Empire: Total War i Endless Space w nowym Humble Strategy Bundle - wiadomość - 2018-04-10
Empire: Total War to bez wątpienia gwiazda tej paczki Humble Bundle, choć innych ciekawych tytułów zdecydowanie nie brakuje.

Po zapłaceniu dowolnej kwoty otrzymamy:

 1. Dungeon of the Endless
 2. Endless Space – Collection
 3. Planetary Annihilation: Titans
 4. DLC do Company of Heroes 2 - Whale and Dolphin Conservation Charity Pattern Pack

Po wpłacie wyższej niż średnia (w chwili pisania tej wiadomości to 5,96 dolarów, czyli ok. 20 złotych) uzyskujemy dostęp do następujących pozycji:

 1. Empire: Total War Collection
 2. Endless Legend – Classic Edition
 3. Endless Legend – Tempest DLC
 4. Kod uprawniający do skorzystania ze zniżki w wysokości 66% na zakup Total War: Warhammer

Wpłata 12 dolarów (ok. 40,5 złotego) uprawni nas do otrzymania:

 1. Endless Space 2 – Standard Edition
 2. Tooth and Tail

Jak zawsze część zysków uzyskanych ze sprzedaży zostanie przeznaczona na cele charytatywne. Tym razem środki powędrują do organizacji WDC: Whale and Dolphin Conservation, zajmującej się opieką oraz roztaczaniem ochrony nad wielorybami i delfinami. Akcja potrwa do 24 kwietnia do godziny 20.

 1. Strona wyprzedaży Humble Strategy Bundle

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od niektórych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.