Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2021, 16:49

Ruszają preordery Elex 2; gra otrzyma polski dubbing i napisy

Fani gier studia Piranha Bytes mogą szykować portfele. Zamówienia przedpremierowe pudełkowej wersji Elexa 2 ruszają już dziś.

W SKRÓCIE:
  • Już dziś ruszają zamówienia przedpremierowe pudełkowej edycji Elexa 2.
  • Gra dostępna będzie w pełnej polskiej wersji językowej.

Zaledwie dwa dni temu studio Piranha Bytes zapowiedziało sequel swojego ostatniego RPG. Gracze, którzy nie mogą doczekać się premiery Elexa 2, już niedługo będą mogli zakupić swoją kopię gry. Dzisiaj ruszą bowiem zamówienia przedpremierowe pudełkowej wersji produkcji. Zdecydowane osoby mogą więc szykować portfele.

Ponadto potwierdzono informację, którą wcześniej sugerowała karta gry w serwisie Steam. Produkcja niemieckich deweloperów otrzyma pełną polską lokalizację. Gracze będą więc mogli wybrać pomiędzy profesjonalnym dubbingiem a napisami. Dotyczy to wydania na wszystkich dostępnych platformach.

Elex 2 ponownie zabierze nas do rozległego świata łączącego klimaty postapokalipsy oraz fantasy. Akcja gry rozpocznie się kilka lat po zakończeniu poprzedniej odsłony i ponownie wcielimy się w niej w postać Jaxa. Twórcy obiecują rozbudowany wątek fabularny oferujący około 60 godzin zabawy oraz poprawki względem pierwszej części. Ważną nowością jest rozwinięcie możliwości korzystania z jetpacka, co pozwoli na znacznie bardziej swobodną eksplorację.

Gra ukaże się na pecetach, PS4 i PS5 oraz Xboksie One i Series S/X. Na razie nie zdradzono dokładnej daty premiery produkcji.

Przemysław Dygas

Przemysław Dygas

Pierwsze dziennikarskie teksty publikował jeszcze na prywatnym blogu, który na szczęście od dawna nie istnieje. Później zajął się pisaniem na poważnie, gdy jego newsy i recenzje trafiły na portal filmowy, o którym lepiej już jednak nie wspominać. Z czasem zmienił otoczenie i dołączył do ekipy Gry-Online. Na „łamach” serwisu opublikował masę newsów, nieco recenzji i trochę felietonów. Obecnie prowadzi serwis Cooldown.pl. W wolnym czasie stara się nadążać za premierami nowych strategii i RPG-ów. Oczywiście o ile nie powtarza po raz enty Pillars of Eternity lub Mass Effecta. Lubi też kinematografię i stara się przynajmniej raz w miesiącu odwiedzać pobliskie kino, by być na bieżąco z interesującymi go filmami.

więcej