Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 czerwca 2021, 17:04

autor: Angelika "NowaGeneracja" Kałdus

Dwie darmowe gry w Epic Games Store - sprawdź tytuły [Aktualizacja]

Dzisiaj o 17:00 w Epic Games Store pojawią się dwie nowe, darmowe gry - będzie można je zgarnąć do 24 czerwca.

Aktualizacja

Hell is Other Demons i Overcooked! 2 są już dostęne w sklepie Epic Games. Za tydzień do zdobycia będzie Horizon Chase Turbo i Sonic Mania.

W ciągu kolejnych paru godzin możecie odebrać za darmo Control w sklepie Epic Games, ale spieszcie się, bo już o 17:00 będą dostępne kolejne gry – Hell is Other Demons i Overcooked! 2. Niżej parę słów o tym, co znajdziecie w ich wnętrzu.

Dwie darmowe gry w Epic Games Store - sprawdź tytuły [Aktualizacja] - ilustracja #1

Pierwsza produkcja – Hell is Other Demons – to platformowa strzelanka od Cuddle Monster Games z 2019 roku, w której gracz będzie walczył z różnego rodzaju demonami. Deweloperzy obiecują wartką akcję, podbudowaną rytmami synthpopu, a także tryb arkadowy – z niekończącymi się, generowanymi proceduralnie wyzwaniami.

Dwie darmowe gry w Epic Games Store - sprawdź tytuły [Aktualizacja] - ilustracja #2

Druga produkcja – Overcooked! 2 – jest kontynuacją znanej, kulinarnej gry akcji. W tytule przygotowanym przez Ghost Town Games gracz będzie współpracował i rywalizował z innymi w grupie czterech osób, by w ekspresowym tempie kuchcić wyjątkowe potrawy i walczyć z głodem Niepożarłych. Overcooked! 2 zawiera wiele lokacji, umożliwia też rozgrywki wieloosobowe lokalnie lub przez internet.

Obie produkcje będą dostępne za darmo w sklepie Epic Games do 24 czerwca. Nie omieszkajcie ich wypróbować.