Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 czerwca 2021, 17:20

Control za darmo w Epic Games Store

Dziś o godzinie 17:00 na platformie Epic Games Store udostępniona za darmo została kolejna gra. Jest nią Control. Produkcję będzie można odebrać do 17 czerwca.

Epic Games kontynuuje rozdawnictwo gier-niespodzianek na swojej platformie cyfrowej dystrybucji. Twórcy m.in. Fortnite'a oraz cyklu Unreal Tournament przez tydzień trzymali nas w niepewności, lecz dziś równo o godzinie 17:00 w końcu dowiedzieliśmy się, że kolejną produkcją, którą można już bezpłatnie odbierać w ich sklepie, jest Control (w wersji podstawowej, bez dodatków).

Control jest opracowaną przez studio Remedy (czyli twórców między innymi kultowego Maxa Payne'a) trzecioosobową strzelanką. W trakcie zabawy wcielamy się w Jesse Faden, która w wyniku pewnych wydarzeń zostaje dyrektorem tajnej agencji o nazwie Federalne Biuro Kontroli i musi stawić czoła mocom nie z tego świata. Produkcja została ciepło przyjęta przez krytyków i zdobyła kilka nagród branżowych.

  1. Control na platformie Epic Games Store

Control pozostanie dostępne do zdobycia za darmo na platformie Epic Games Store do 17 czerwca. Natomiast produkcjami, które zostaną oddane w ręce graczy w przyszłym tygodniu, będą Hell is other demons oraz Overcooked! 2.

  1. Oficjalna strona platformy Epic Games Store
  2. Control – poradnik do gry