Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2010, 19:30

autor: Kono

EA ujawnia datę premiery dema Dead Space 2

Electronic Arts, wydawca Dead Space 2, właśnie zapowiedział, że demo gry pojawi się 21 grudnia i będzie dostępne dla posiadaczy Xbox Live oraz amerykańskich użytkowników PlayStation Network. Europejscy użytkownicy Playstation 3 będą musieli poczekać do 22 grudnia.

Electronic Arts, wydawca Dead Space 2, właśnie zapowiedział, że demo gry pojawi się 21 grudnia i będzie dostępne dla posiadaczy Xbox Live oraz amerykańskich użytkowników PlayStation Network. Europejscy właściciele Playstation 3 będą musieli poczekać do 22 grudnia.

EA ujawnia datę premiery dema Dead Space 2 - ilustracja #1

Warto wspomnieć o tym, co zawierać będzie demo. Przede wszystkim twórcy postanowili zaprezentować nowe bronie, dzięki którym Isaac będzie się rozprawiał z Necromorphami. Zobaczymy Javelin Gun, ulepszoną telekinezę oraz zmodernizowaną wersję modułu stazy. Kombinezon również ulegnie przemodelowaniu i zostanie wyposażony w silniczki, które umożliwią nam swobodne poruszanie się w stanie nieważkości.

„Demo nie tylko pozwoli graczom na ponowne zapoznanie się z postacią Isaaca, ale również pozwoli nam zaprezentować powodujące opad szczęki scenariusze” – tak do sciągnięcia dema zachęcają włodarze EA na niecałe 2 miesiące przed premierą pełnej wersji gry.