Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2010, 07:50

autor: Jiker

Serwis GRYOnline.pl laureatem Webstar Festival!

Wczoraj podczas gali finałowej Webstar Festival ujawniona została lista laureatów tegorocznych Webstarów. Jak co roku nagrodzono najlepsze strony oraz kreacje polskiego Internetu, wręczając Webstary Akademii i Internautów. Miło nam poinformować, że zdaniem członków Akademii Internetu w kategorii „Rozrywka” bezkonkurencyjny okazał się serwis GRYOnline.pl!

Wczoraj podczas gali finałowej Webstar Festival ujawniona została lista laureatów tegorocznych Webstarów. Jak co roku nagrodzono najlepsze strony oraz kreacje polskiego Internetu, wręczając Webstary Akademii i Internautów, a także przyznano tytuł Człowieka Roku Polskiego Internetu 2010. Miło nam poinformować, że zdaniem członków Akademii Internetu w kategorii „Rozrywka” bezkonkurencyjny okazał się serwis GRYOnline.pl!

Serwis GRYOnline.pl laureatem Webstar Festival! - ilustracja #1

To już czwarty Webstar w kategorii „Rozrywka” przyznany w ostatnich latach serwisowi GRYOnline.pl, a zarazem drugie wyróżnienie nadane przez członków Akademii Internetu. Serwis GRYOnline.pl został tym samym jedną z najbardziej utytułowanych stron internetowych biorących udział w Webstar Festival, uznawanym za „najbardziej prestiżowy konkurs na najlepsze strony w polskim Internecie”. Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim internautom biorącym udział w głosowaniu drogą SMS-ową.

W tym roku nagroda główna, czyli Grand Webstar Strona Roku 2010, przypadła Obieżyświat.org – serwisowi społecznościowemu dla miłośników podróży i fotografii. Z kolei Człowiekiem Roku Polskiego Internetu 2010 uznano Mateusza Tułeckiego – socjologa, będącego wykładowcą Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

gry