Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 listopada 2016, 19:59

autor: Łukasz Malik

EA szybko obniża cenę Titanfalla 2 – wersja na PC w promocji za 106 zł

Spore obniżki cen gier AAA w trzy tygodnie po premierze nie zdarzają się często –Titanfall 2 jest jednym z wyjątków. EA po ogłoszeniu braku przepustki sezonowej i wsparcia w postaci darmowych map, próbuje uratować sprzedaż gry wydanej w bardzo niefortunnym okresie.

Dlaczego Titanfall 2 został wydany pomiędzy premierą Battlefielda 1 a Call of Duty: Infinite Warfare – ta decyzja decydentów z Electronic Arts pozostanie dla szerokiej publiczności owiana wieczną tajemnicą. Jedno jest pewne – najnowsza gra Respawn Entertainment nie pobiła rekordów sprzedaży, pomimo ciepłego przyjęcia przez graczy i recenzentów.

EA szybko obniża cenę Titanfalla 2 – wersja na PC w promocji za 106 zł - ilustracja #1

EA w ekspresowym tempie zdecydowało się obniżyć cenę Titanfalla 2 o 33%, dzięki temu na polskim Originie wersję standardową można kupić za nieco ponad 132 zł, a wykorzystując dodatkowo kod promocyjny TITAN20, w ostatnim kroku składania zamówienia obniżymy cenę do 106 zł. Przypominamy jednak, że kupując Titanfalla 2 z terytorium Polski gra będzie dostępna jedynie z polskim lub rosyjskim dubbingiem. Jego próbkę możecie posłuchać w materiale Heda, który mocno zachwala kampanię dla pojedynczego gracza.

Jeżeli chcecie mieć do wyboru całą gamę języków (w tym angielski i polski), najlepszym rozwiązaniem będzie poproszenie znajomego z zagranicy do zakupu gry na Waszym koncie Origin. Na zakup w jednym z krajów strefy Euro (z uwzględnieniem kodu promocyjnego) musimy jednak wydać €31.99 czyli ok. 142 zł. W związku ze swobodnym przepływem towarów i usług na terenie Unii Europejskiej nie musimy się obawiać o blokadę konta czy usunięcie gry.

Promocje na konsolach

Cenę obniżono także na konsoli Xbox One – jednak wyłącznie subskrybentom usługi Xbox Live Gold, którzy za rajd Tytanem muszą zapłacić 173,39 zł.

Zakup w promocji jest możliwy także na PlayStation 4, ale wyłącznie za pomocą specjalnego kodu rabatowego (-43%). Sony rozsyła go do wybranych użytkowników PSN drogą mailową – jak poinformował nas jeden z czytelników naszego profilu na Facebooku (dzięki Dawid!) zniżki trafiają także do rodzimych graczy i pozwalają obniżyć cenę do 153,33 zł.

Przypominamy, że Elessar w swojej recenzji wystawił Titanfallowi 2 notę 8.5 również chwaląc kampanię, projekt poziomów oraz system poruszania.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Titanfall 2

Titanfall 2