Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 października 2015, 12:48

autor: luckie

EA przewiduje kosmiczny popyt na Star Wars: Battlefront

Firma Electronic Arts przewiduje wysoki popyt na grę Star Wars: Battlefront. Według uaktualnionych prognoz wydawcy, do wiosny 2016 roku do sklepów prawdopodobnie uda się wysłać nawet 13 milionów egzemplarzy.

EA podniosło oczekiwania wobec sprzedaży Star Wars: Battlefront - EA przewiduje kosmiczny popyt na Star Wars: Battlefront - wiadomość - 2015-10-30
EA podniosło oczekiwania wobec sprzedaży Star Wars: Battlefront

Całkiem możliwe, że Star Wars: Battlefront będzie sprzedawać się lepiej niż początkowo zakładał wydawca. Jak podano podczas ostatniego spotkania biznesowego firmy, Electronic Arts przewiduje, że do końca bieżącego roku fiskalnego (czyli do 31 marca 2016 roku) sklepy upomną się o 13 milionów pudełek z grą. Jeszcze w maju mówiono o 9-10 milionach. Co się zmieniło od tamtej pory? Otóż popularność trzeciej odsłony sieciowych strzelanin w uniwersum Gwiezdnych Wojen podbiła otwarta beta produkcji. W testach, które odbyły się w dniach 8-13 października na PC, PlayStation 4 i Xboksie One, wzięło udział ponad 9 milionów osób, ustanawiając rekord, jeśli chodzi o gry tego wydawcy. Sama produkcja zrobiła na fanach pozytywne wrażenie, co dodatkowo tłumaczy optymizm EA. Poniżej znajdziecie nasze wrażenia z bety.

Do premiery Star Wars: Battlefront pozostał niecały miesiąc – gra zadebiutuje w Polsce 19 listopada (dwa dni po premierze światowej). Do wieloosobowych starć sił Imerium z Rebeliantami dołączą jednocześnie posiadacze pecetów oraz konsol. Na graczy czeka 9 zróżnicowanych trybów rozgrywki oraz co najmniej sześcioro legendarnych bohaterów uniwersum, w tym niedawno ujawnieni: Imperator Palpatine, Księżniczka Leia i Han Solo.

  1. Graliśmy w Star Wars: Battlefront – Moc jest silna w wersji beta
  2. Kompendium wiedzy o grze Star Wars: Battlefront
  3. Oficjalna strona internetowa gry Star Wars: Battlefront
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront