Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 5 listopada 2021, 15:30

EA i Prime Gaming zaoferują m.in. zawartość do BF2042 - współpraca zacieśnia się

Firma Amazon zacieśniła współpracę z EA. W jej ramach w najbliższych miesiącach posiadacze abonamentu Prime Gaming mogą liczyć między innymi na różnorakie specjalne fanty do Apex Legends oraz nadchodzącego Battlefield 2042.

W SKRÓCIE
  1. Amazon zacieśnił współpracę z EA.
  2. W jej ramach korzystający z usługi Prime Gaming mogą liczyć na różne fanty m.in. do Apex Legends oraz Battlefield 2042.
  3. Ponadto w jej ramach udostępniane będą pełne wersje tytułów z katalogu firmy.

Posiadacze abonamentu Prime Gaming, wchodzącego w skład Amazon Prime, mogą cieszyć się z najróżniejszych atrakcji, w postaci specjalnych bonusów do różnorakich produkcji czy darmowych gier. Obecnie w ofercie znajdują się między innymi akcesoria do Red Dead Online i GTA V czy pełne wersje chociażby Control Ultimate Edition na GOG.com oraz Rise of the Tomb Raider z dodatkami w Epic Games Store. Jak dowiedzieliśmy się ostatnio, w najbliższych miesiącach ma się w niej pojawić dużo więcej rzeczy z katalogu Electronic Arts. Amazon zdecydował się bowiem zacieśnić współpracę z gigantem z Redwood (via Wccftech).

Tutaj aktywować można darmowy 30-dniowy okres próbny usługi Amazon Prime.

EA i Prime Gaming zaoferują m.in. zawartość do BF2042 - współpraca zacieśnia się - ilustracja #1
Osoby posiadające abonament Prime Gaming mogą wkrótce liczyć m.in. na bonusy do Battlefielda 2042.

Co konkretnie dostaną abonenci Prime Gaming? Po pierwsze, przedmioty kosmetyczne do Apex Legends. Już teraz można zdobyć paczkę tzw. Elektrycznej arystokracji, w skład której wchodzi 15 unikalnych fantów. Musicie się jednak śpieszyć, gdyż jeszcze dziś zostanie ona zastąpiona kolejnym zestawem, zawierającym epicką skórkę dla postaci, rzadki wygląd broni oraz rzadki portret legendy. Następne tego typu prezenty będą pojawiały się regularnie do końca 2022 roku.

Po drugie, osoby mające dostęp do Prime Gaming mogą liczyć na premierową, wyjątkową zawartość do gry Battlefield 2042. Mowa tu o skórkach specjalisty, broni oraz pojazdu. Pakiety, w których będzie można je znaleźć, zaczną być rozdawane w grudniu. Kolejne pojawią się w nadchodzących miesiącach.

Po trzecie, nie zabraknie też dodatkowej zawartości do gier sportowych EA. Już teraz w ramach Prime Gaming można odebrać pakiety kart do FIF-y 22 oraz Maddena NFL 22. Kolejne zostaną udostępnione niedługo.

W końcu po czwarte, subskrybenci Prime Gaming będą mogli cieszyć się z gier z katalogu EA, udostępnionych bez dodatkowych opłat. Już teraz do końca listopada w ofercie znajduje się Dragon Age: Inkwizycja. Natomiast 1 grudnia pojawi się opcja zdobycia egzemplarza Need for Speed: Hot Pursuit Remastered. Kody na obie te produkcje zrealizujecie na platformie Origin.

Jeśli zatem jesteście zainteresowani grami EA, warto, byście zwrócili uwagę na Prime Gaming, zwłaszcza że w naszym kraju roczny abonament Amazon Prime (w skład którego wchodzi również chociażby Prime Video) kosztuje obecnie 49 złotych. Szczegóły oferty znajdziecie w tym miejscu.

  1. Oficjalna strona Amazon Prime Gaming
  2. Oficjalna strona firmy Electronic Arts

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.