Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2017, 10:58

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Dziś rusza otwarta beta Destiny 2 na konsolach

Od dziś do końca weekendu wszyscy użytkownicy PlayStation 4 i Xboksa One będą mogli przetestować grę Destiny 2. Z kolei pecetowcy na betę muszą jeszcze poczekać około miesiąca.

Grając w betę fani mogą wkręcić się w fabułę Destiny 2. - Dziś rusza otwarta beta Destiny 2 na konsolach - wiadomość - 2017-07-21
Grając w betę fani mogą wkręcić się w fabułę Destiny 2.

Dziś wieczorem wystartuje otwarta beta gry Destiny 2 na konsolach. Użytkownicy PlayStation 4 i Xboksa One będą mogli bez większych przeszkód wypróbować nadchodzącą kontynuację ciekawego MMO od twórców bestsellerowej serii Halo, studia Bungie Software. Od 18 lub 19 lipca (w zależności od platformy) w testach brały udział osoby, które złożyły zamówienie przedpremierowe na Destiny 2, natomiast dziś od godziny 19:00 będą mogli dołączyć do nich pozostali chętni. Konsolowa beta zakończy się 23 lipca, natomiast wersja PC zostanie przetestowana pod koniec sierpnia.

Wersja beta gry Destiny 2 umożliwia rozegranie pierwszej misji kampanii fabularnej, wprowadzającej nowy rozdział historii uniwersum, w którym Ostatnie Miasto zostaje zniszczone przez Czerwony Legion, a ocalali rozpierzchają się po całej galaktyce. Ponadto gracze mogą wziąć udział w trzyosobowym trybie współpracy (Co-op Strike) oraz w wieloosobowej rywalizacji dwóch czterooobowych drużyn.

Finalna wersja Destiny 2 ma zadebiutować 6 września na PS4 i XONE. Natomiast na PC pojawi się 24 października.

  1. Oficjalna strona gry Destiny 2
  2. Graliśmy w Destiny 2 – szansa na bardziej udany start