Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2017, 10:41

autor: Aquma

Atrakcyjne obniżki cen gier RPG na GOG.com

Rabaty na platformie GOG.com w niektórych przypadkach sięgają nawet 90%. Oszczędzić można zarówno na legendarnych klasykach RPG, jak i grach zdecydowanie nowszych – nawet takich, które debiutowały w tym roku. Promocja potrwa do poniedziałku.

Atrakcyjne obniżki cen gier RPG na GOG-u - ilustracja #1

Jeśli jesteś fanem gier RPG, nie powinieneś przegapić dużej promocji, która trwa właśnie na GOG.com. Serwis oferuje sięgające nawet 90% obniżki na wiele atrakcyjnych tytułów. Na liście znaleźć można zarówno stare, cenione hity, jak i gry zdecydowanie nowsze, a w niektórych wypadkach także mniej znane. Trzeba się jednak pospieszyć, bo czas ucieka – akcja promocyjna zakończy się w poniedziałek o godzinie 18:00.

Kultowe klasyki

Promocją objęto m.in. klasyczne erpegi od BioWare oraz Black Isle. Tak pierwszą, jak i drugą część serii Baldur’s Gate (w przygotowanych przez studio Beamdog wersjach Enhanced Edition) można teraz nabyć za zaledwie 24,59 zł (rabat w wysokości 66%). Za sporo mniejsze niż zwykle pieniądze (41,79 zł, -49% ceny) kupimy także Baldur’s Gate: Siege of Dragonspear – stworzony po wielu latach, samodzielny dodatek, którego akcja umiejscowiona jest pomiędzy powyższymi grami. Z kolei wydany w kwietniu tego roku remaster legendarnego Planescape: Torment to wydatek rzędu niecałych 71 złotych (oszczędzamy 15%).

W bardzo atrakcyjnych cenach oferowane są teraz również uznane gry hack&slash: Sacred Gold (5,59 zł, -85% ceny), Sacred 2 Gold (13,89 zł, 74% oszczędności) czy Titan Quest Anniversary Edition (11,89 zł, rabat sięga 80%).

Nowe hity i mniej znane perełki

Obniżki cen nie dotyczą wyłącznie remasterów dawnych hitów. By nie szukać daleko, tegoroczny, głośny Torment: Tides of Numenera od InXile Entertainment możemy w tym momencie nabyć z 30% rabatem (cena: 131,39 zł). Stworzony przez tego samego dewelopera Wasteland 2 w wersji Director’s Cut to wydatek rzędu 83,49 zł (-50%). Z kolei na Divinity: Original Sin - Enhanced Edition od Larian Studios trzeba wyłożyć 66,79 zł (rabat sięga 60%). W atrakcyjnych cenach zdobyć można także serię Shadowrun Returns, stworzoną przez studio Harebrained Schemes. Za dwie pierwsze części (Shadowrun Returns oraz Shadowrun: Dragonfall) zapłacimy po zaledwie 11,09 zł. Wieńczący trylogię Shadowrun: Hongkong wyciągnie z naszego portfela nieco więcej – 18,49 zł (lub 27,79 zł w zawierającej DLC wersji Extended Edition Deluxe).

Dodatkowo w promocji znalazły się takie gry jak Lords of Xulima (29,59, -60%), Age of Decadence (20,79 zł) czy świetny, cyberpunkowy Dex od Dreadlocks Ltd, którego można teraz kupić za trochę ponad 11 złotych (80% rabatu). Z pełną, liczącą sobie 47 pozycji listą tytułów objętych promocją można się zapoznać na stronie serwisu GOG.com.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.