Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Cenega Press Release" 16 września 2014, 14:48

Dziś premiera Total War: Rome II - Edycja Cesarska

Edycja Cesarska zawiera wszystkie udostępnione do tej pory aktualizacje i usprawnienia oraz oddaje do dyspozycji graczy zupełnie nowe rozszerzenie – kampanię „Cesarz August”. Co ważne, wszyscy posiadający obecną wersję ROME II będą mogli pobrać wspomniane dodatki za darmo od dnia premiery!

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Dziś premiera Total War: Rome II - Edycja Cesarska - ilustracja #1

Cenega, partner dystrybucyjny firmy SEGA® Europe Ltd. w Polsce oraz na Węgrzech, z przyjemnością informuje, że dziś ma premierę wielokrotnie nagradzana gra strategiczna Total War™: ROME II - Edycja Cesarska. To wyjątkowe wydanie jest dostępne w polskiej ( napisy) i angielskiej wersji językowej do wyboru. Za przygotowanie lokalizacji odpowiada wydawca. Gra dostępna jest zarówno w wersji pudełkowej jaki i cyfrowej do pobrania.

Edycja Cesarska zawiera wszystkie udostępnione do tej pory aktualizacje i usprawnienia oraz oddaje do dyspozycji graczy zupełnie nowe rozszerzenie – kampanię „Cesarz August”. Co ważne, wszyscy posiadający obecną wersję ROME II będą mogli pobrać wspomniane dodatki za darmo od dnia premiery!

Nowa kampania „Cesarz August” udostępnia setki godzin gry na nowej mapie kampanii, odzwierciedlającej sytuację geopolityczną za czasów Drugiego Triumwiratu. Działania graczy zdeterminują wynik wojny domowej, podczas której Oktawian, Marek Antoniusz i Lepidus walczyli o pozycję pierwszego w historii cesarza Imperium Rzymskiego.

Razem z wszelkimi usprawnieniami (integracja z Twich.tv, sterowanie dotykowe, nowe frakcje i jednostki, wersja na komputery Mac), Edycja Cesarska zawiera ulepszony system dyplomacji, zreorganizowane drzewko budowania, zbalansowany system bitew i poprawione efekty wizualne zarówno w trybie kampanii, jak i podczas bitew.

Główne cechy gry:

  1. Planuj podboje znanego świata w ogromnym, turowym trybie kampanii (obsługuje również tryby współpracy i rywalizacji dla 2 osób). Spiski, polityka, intrygi, rewolucje, lojalność, honor, ambicje i zdrada - od Twoich decyzji zależy przebieg historii.
  2. Sformuj potężne armie i ruszaj na pole bitwy w czasie rzeczywistym. Skorzystaj ze swoich umiejętności taktycznych, dowodź dziesiątkami tysięcy żołnierzy i stocz epickie bitwy na lądzie i morzu.
  3. Walcz ku chwale Rzymu jako jedna z trzech rodzin albo obejmij przywództwo jednej z wielu rywalizujących cywilizacji. Każda frakcja to inny styl rozgrywki oraz setki unikatowych jednostek - od machin oblężniczych i ciężkiej kawalerii po zakutych w stal legionistów i barbarzyńskich wojów.
  4. Odwiedź egzotyczne, starożytne miasta, obejrzyj kolosalne armie, odtworzone z niezwykłą dbałością o szczegóły i zobacz niesamowite bitwy. Różne perspektywy kamery pozwolą Ci zobaczyć, jak Twoi żołnierze wydają okrzyki bojowe lub zwijają się z bólu na linii frontu, a nowa kamera taktyczna umożliwi Ci obejrzenie pola walki z lotu ptaka, abyś mógł łatwiej podejmować decyzje strategiczne.