Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lipca 2012, 13:21

autor: Aver

Dziś premiera Might & Magic: Heroes VI – Pirates of the Savage Sea

Dzisiaj na rodzimym rynku debiutuje dodatek DLC do gry Might & Magic: Heroes VI studia Black Hole Games. Za polskie wydanie rozszerzenia odpowiada Ubisoft Polska. Tytuł dostępny jest na PC w wersji pudełkowej i cyfrowej.

Od dziś polscy gracze mogą wyruszyć na dzikie morza w celu rozwiązania zagadki okrętów znikających w tajemniczych sztormach w pierwszym rozszerzeniu DLC do gry Might & Magic: Heroes VIPirates of the Savage Sea. Za wydanie rozszerzenia w polskiej wersji językowej odpowiada firma Ubisoft Polska.

Dziś premiera Might & Magic: Heroes VI – Pirates of the Savage Sea - ilustracja #1
Crag Hack powraca w pierwszym DLC do Might & Magic: Heroes VI

Piracki dodatek studia Black Hole Games oferuje ok. 10 godzin dodatkowej rozrywki i wprowadza wiele nowych artefaktów, map i bohaterów. W porównaniu do podstawowej wersji gry rozbudowano wątek RPG. Dzisiaj także ma miejsce premiera łatki 1.5, która wprowadza nieobecne w Might & Magic: Heroes VI ekrany miast, czyli jeden z charakterystycznych znaków całej serii.

Szósta odsłona popularnej serii Heroes of Might and Magic została dobrze przyjęta przez krytyków. W naszym serwisie otrzymała ocenę 8.5/10. Średnia ocen tytułu na stronie Metacritic to 77 punktów na 100.

Pirates of the Savage Sea można nabyć w formie cyfrowej oraz pudełkowej, m.in. w Sklepie Gry-OnLine, gdzie rozszerzenie jest dostępne w cenie 37,90 zł.

UAKTUALNIENIE: Sprzedawane w sklepach pudełko z dodatkiem zawiera płytę ze ścieżką dźwiękową i bonusowymi materiałami oraz kod umożliwiający pobranie cyfrowej wersji tytułu. Zarówno łatkę 1.5, jak i rozszerzenie będzie można instalować dopiero od godziny 19:00.