Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lutego 2017, 10:20

Dziś o godzinie 15:00 ruszy otwarta beta For Honor

Generalny sprawdzian gry For Honor przed zaplanowaną na 14 lutego premierą, czyli otwarte beta-testy, rusza dziś o godzinie 15:00 i potrwa do niedzieli 12 lutego, do 23:00.

Co prawda do zaplanowanej na Walentynki premiery For Honor został niecały tydzień, jeśli jednak nadal nie zdecydowaliście, czy chcecie kupić najnowszą produkcję Ubisoftu (lub po prostu nie możecie się doczekać, by móc pookładać się mieczami z graczami z całego świata), dziś rozpocznie się ostatnia faza beta-testów. Będzie ona otwarta, co oznacza, że grę może wypróbować każdy chętny. Testy rozpoczną się o godzinie 15:00 i potrwają do 12 lutego do 23:00.

Macie ponad weekend, by do woli bić, siekać, dźgać i patroszyć innych graczy. - Dziś o godzinie 15:00 ruszy otwarta beta For Honor - wiadomość - 2017-02-09
Macie ponad weekend, by do woli bić, siekać, dźgać i patroszyć innych graczy.

Od dwóch dni możecie pobierać pliki do otwartej bety – jest ich około 19 GB. Jeśli jednak braliście udział we wcześniejszych testach, musicie ściągnąć jedynie niewielką aktualizację. Zawartość tej fazy w dużej mierze pokrywa się z tym, co otrzymaliśmy w zamkniętej becie, która zakończyła się 30 stycznia. Znowu dostaniemy więc do wyboru 9 klas postaci (po 3 z każdej frakcji) oraz sześć map. Swoje umiejętności sprawdzimy w trybie Pojedynku oraz walkach drużynowych w zespołach po dwóch i po czterech graczy. Nowością w tym gronie jest Eliminacja, której zabrakło w poprzedniej fazie testów. W tym trybie weźmie udział ośmiu wojowników, podzielonych na dwie drużyny, a ich zadaniem będzie zwycięstwo w pięciu rundach.

Czy For Honor ma papiery na stanie się sieciowym hitem? Najłatwiej będzie sprawdzić samemu. - Dziś o godzinie 15:00 ruszy otwarta beta For Honor - wiadomość - 2017-02-09
Czy For Honor ma papiery na stanie się sieciowym hitem? Najłatwiej będzie sprawdzić samemu.

W otwartej becie powróci też Wojna Frakcji – metagra, w której nasze postępy w rozgrywce zaowocują punktami dla wybranego wcześniej stronnictwa. Osiągnięte wyniki przełożą się następnie na kontrolowane terytoria na mapie świata. Frakcja, która na koniec zabawy rządzi na największej liczbie terenów, wygrywa i otrzymuje specjalne nagrody. Warto dodać, że wybranie jednego stronnictwa – Wojowników, Samurajów czy Wikingów – nie zobowiązuje nas do gry wyłącznie nim.

Otwarta beta For Honor będzie dostępna na wszystkich platformach, na które zmierza ostateczna wersja – czyli PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Premiera produkcji Ubisoftu nastąpi w dwa dni po zakończeniu testów – 14 lutego. Jeśli więc beta porwie Was bez reszty i postanowicie kupić najnowszy tytuł francuskiej firmy, będziecie mieli bardzo mało czasu, by wytłumaczyć swojej wybrance lub wybrankowi, dlaczego w tym roku nie spędzicie razem Walentynek…

  1. Oficjalna strona internetowa gry For Honor
  2. Graliśmy w For Honor – ostra sieka tylko dla hardkorowców?
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

For Honor

For Honor