Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 lutego 2017, 08:56

autor: Movis

For Honor – można już pobrać pliki otwartej bety

Firma Ubisoft umożliwiła graczom przygotowanie się do otwartej bety gry For Honor. Do pobrania jest ok. 19 GB danych. Dziś wieczorem odbędzie się także oficjalna transmisja z gry w serwisie Twitch, podczas której w szranki staną sławni streamerzy, aktorzy oraz celebryci.

W Walentynki gracze będą musieli dokonać trudnego wyboru między swoją drugą połówką a walką o dominację na średniowiecznym polu bitwy – do zaplanowanej na ten dzień premiery For Honor pozostał bowiem zaledwie tydzień. Na ostatniej prostej przed rynkowym debiutem produkcji czeka nas jeszcze otwarta beta, która ma się rozpocząć 9 lutego o 15:00 czasu polskiego. W ramach ostatnich przygotowań przed „próbą generalną”, firma Ubisoft udostępniła zaś możliwość wcześniejszego pobrania odpowiednich plików.

By to zrobić należy udać się pod ten adres i kliknąć przycisk preferowanej platformy (PC, Xbox One, PS4). Można też skorzystać z wewnętrznych systemów dystrybucji cyfrowej w przypadku konsol lub aplikacji Uplay na PC.

Czasem szybkie ostrze jest ważniejsze od brutalnej siły. - For Honor – można już pobrać pliki otwartej bety - wiadomość - 2017-02-07
Czasem szybkie ostrze jest ważniejsze od brutalnej siły.

Osoby, które uczestniczyły w zabawie podczas zamkniętej bety nie muszą martwić się dodatkowym obciążeniem sieci – z dostępnych informacji wynika, że nowe dane w dużym stopniu pokrywają się z poprzednimi. Natomiast dołączający do zabawy po raz pierwszy powinni przygotować na swoich dyskach ok. 19 GB wolnej przestrzeni.

Otwarta beta ponownie zapewni dostęp do 9 postaci, wywodzących się z kast Samurajów, Wikingów oraz Rycerzy. Wśród nich znajdą się 3 zbalansowane klasy początkowe, troje szybkich i zwinnych zabójców, dwójka wojowników z tarczami oraz akrobatyczna użytkowniczka włóczni. Oferowane poprzednio możliwości gry – Pojedynek, Bójka 2v2 oraz Dominacja – zostaną zaś wzbogacone o dodatkową formę zabawy w postaci Eliminacji. W nowym trybie zetrą się dwie czteroosobowe drużyny. By zwyciężyć, jedna z nich będzie musiała wygrać 5 potyczek, a polegli wojownicy odrodzą się jedynie po zakończeniu obecnej rundy.

Powróci też Wojna Frakcji – nadbudowana nad rozgrywkami multiplayer metagra, polegająca na przejmowaniu wrogich terenów dla własnego stronnictwa. W czasie poprzednich zmagań na trzech frontach zwyciężyli Wikingowie, którzy utrzymali w swoich granicach 24 terytoria. Tuż za nimi uplasowali się Rycerze z 21 polami, a stawkę zamykali Samurajowie, władający 15 częściami mapy. Przypomnijmy, że walka, która będzie kontynuowana w otwartej becie, toczy się o dodatkowe przedmioty kosmetyczne, jakie otrzyma we właściwej produkcji zwycięska frakcja.

Firma Ubisoft przygotowała też na dzisiaj promocyjne wydarzenie na swoim kanale Twitch. Oficjalna transmisja For Honor rozpocznie się o 23:00 czasu polskiego, a podczas niej zobaczymy jak z grą radzą sobie znani streamerzy oraz sławy małego ekranu: Jason Momoa i Alfie Allen znani z Gry o Tron, czy Lauren Cohan – czyli Maggie Greene z The Walking Dead.

Gra ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One 14 lutego 2017 roku.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

For Honor

For Honor